Kosmetyki naturalne AKANE

Kosmetyki naturalne AKANE

Naturalna pielęgnacja na bazie wyciągów z jabłek i liści jabłoni

Francuska marka AKANE oznacza certyfikowane organiczne kosmetyki naturalne o działaniu przeciwutleniającym jabłka Akane. Zainspirowani azjatyckimi rytuałami piękności i ich holistycznym podejściem do pielęgnacji skóry, stworzono innowacyjne kosmetyki wysokiej jakości.

AKANE: 24 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Odkryte i opracowane w paryskiej dzielnicy Montmartre kosmetyki są wytwarzane w Hérault. Firma rodzinna koncentruje się głównie na partnerstwie z lokalnymi dostawcami i rolnikami - jabłka i liście jabłoni pochodzą z francuskiego miasteczka Corrèze. AKANE oferuje wysokiej jakości francuską pielęgnację, inspirowaną wyrafinowaniem, zmysłowością, holistycznym podejściem i dalekowschodnimi kosmetykami.

Wiodącym składnikiem jest jabłko Akane - znane również jako Primerouge lub Tokyo Rose - odmiana wyhodowana w Japonii, która ma prawie całkowicie czerwony kolor. Znane jest z wyważonego smaku i białego miąższu. W przypadku aktywnego składnika AKANE Oléoactif stosuje się ekstrakty z pulpy owocowej i liści jabłka Akane. Jest nie tylko bogaty w przeciwutleniacze, takie jak polifenole, kwercetyna i Sieboldin, ale także zawiera chroniące skórę kwasy tłuszczowe omega dzięki zastosowanemu olejkowi z dzikiej róży.

Produkty AKANE to:

  • Certyfikat ECOCERT i Cosmébio
  • perfumowane czystymi naturalnymi zapachami
  • bez parabenów, oleju mineralnego, PEG i silikonów
  • bez SLS / SLES, EDTA i fenoksyetanolu
  • wolne od testów na zwierzętach - nie jest również eksportowane do Chin
  • wyprodukowano we Francji