Kosmetyki naturalne od ALAVI

Kosmetyki naturalne od ALAVI

Naturalna pielęgnacja z Chorwacji - na twarz i ciało

ALAVI oznacza wysokiej jakości naturalne kosmetyki wykonane z najlepszych i najczystszych surowców. Każdy produkt jest unikalny w swoim składzie i odżywia nie tylko skórę, ale także pewność siebie, zdrowie, piękno, poczucie własnej wartości i witalność. Zatem kosmetyki są autentyczne, niepowtarzalne, piękne i mocne - tak jak każda kobieta.

ALAVI: 5 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Historia chorwackiej marki ALAVI nie zaczęła się od produktu, ale od wizji - zobowiązania do dzielenia się ze światem tylko najczystszymi, najbardziej skutecznymi i najbardziej naturalnymi kosmetykami. 20 lat badań w dziedzinie ekstraktów ziołowych, olejów i esencji ze wszystkich zakątków świata poprzedza wyjątkowe produkty.

ALAVI jest przekonany, że kosmetyki powinny być stosowane nie tylko do odżywiania skóry, ale także do związku, który każda kobieta ma ze sobą, ponieważ wpływa na skórę. Dlatego marka skupia się na surowcach najwyższej jakości: każdy produkt ALAVI reprezentuje magię i wyjątkowość natury w jej najczystszej formie, ponieważ tylko starannie dobrane, wysokiej jakości składniki są używane do receptur.

Kompromisy dotyczące jakości surowców i produktów końcowych nie są znane w ALAVI. Produkty zostały opracowane dla każdej kobiety - aby chwalić jej piękno, cechy i wyjątkowość.

Produkty ALAVI to:

  • certyfikat NaTrue
  • wolne od organizmów zmodyfikowanych genetycznie (GMO)
  • produkowane bez eksperymentów na zwierzętach
  • wolne od parabenów, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej
  • nie były narażone na promieniowanie jonizujące - ani jako produkt końcowy, ani jako surowce.