Antonia Burrell Holistic Skincare

Antonia Burrell jest synonimem czystych, wolnych od substancji syntetycznych i luksusowych kosmetyków naturalnych, które działają w najprostszy sposób i poprawiają jakość skóry. Pielęgnacja skóry tylko na podstawie fizjologicznej nie jest wystarczająca - Antonia Burrell proponuje holistyczną pielęgnację, która podczas pielęgnacji skóry koi ducha. Dla maksymalnego dobrego samopoczucia!

Antonia Burrell Holistic Skincare: 10 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Antonia Burrell jest jedną z głównych brytyjskich marek, specjalizujących się w pielęgnacji skóry, która jest od ponad dwudziestu lat aktywna w branży kosmetycznej.

Od ponad 18 lat zespół ekspertów opracowuje wraz z nią Antonia Burrell - pielęgnację skóry, aby pomóc osobom z bardzo wrażliwą i problematyczną skórą w osiągnięciu pięknej cery - w 100% tylko z naturalnymi składnikami. Holistyczna pielęgnacja tej marki zamienia monotonną rutynę wpiękne uczucie dobrego samopoczucia. Efekty terapii aromatycznej i owocowo - kwieciste niuanse zapachowe działają na ducha, podczaspodczas, gdy skóra zostaje nawilżona i odżywiona.

Produkty marki Antonia Burrell są produkowane w Anglii. Są one całkowicie wolne od substancji takich jak parabenów, produktów naftowych, syntetycznych substancji zapachowych, SLS, PEG, glikolu lub innych związków chemicznych, których nie chcemy mieć w kosmetykach naturalnych i które nie są testowane na zwierzętach. Ponadto Antonia Burrell wspiera rolników ekologicznych na całym świecie.