Balm Balm certyfikowane produkty do pielęgnacji ciała

Balm Balm certyfikowane produkty do pielęgnacji ciała

Produkty do pielęgnacji ciała od Balm Balm

Wysokiej jakości certyfikowane balsamy i oleje na każdą okazję - Balm Balm!

Balm Balm: 48 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Brytyjska marka Balm Balm została zapoczątkowana w 2005 roku przez Glendę Taylor - aromaterapeutkę, perfumiarza i konsultanta naukowego ds. rozwoju kosmetyków naturalnych - jako w 100% certyfikowana marka organiczna. Siłą napędową było wytwarzanie wysokiej jakości kosmetyków naturalnych z certyfikatem Soil Association w przystępnych cenach.

Jest to firma rodzinna, która stara się, aby ślad ekologiczny był jak najmniejszy i jak najbardziej ekologiczny. Balm Balm używa wyłącznie opakowań nadających się do recyklingu i kartonów zewnętrznych z certyfikatem FSC od firmy produkcyjnej neutralnej pod względem emisji CO2.

Balm Balm oznacza przejrzystość i jasność. Przede wszystkim zależy im na tym, aby wszystko było jak najprostsze - składniki są wyraźnie oznakowane i nie zawierają ukrytych substancji, które nie są dozwolone w kosmetykach naturalnych! Produkty Balm Balm są w 100% naturalne i ekologiczne.

Dlaczego Balm Balm specjalizuje się w produkcji balsamów? Ponieważ preparaty bezwodne nie wymagają żadnych substancji petrochemicznych do konserwacji. Oferują więc największą możliwą naturalność w połączeniu z najlepszym efektem na skórze.
W zależności od stosunku olej: wosk tekstury są bardziej jędrne (w przypadku balsamów do ust) lub bardziej miękkie (w przypadku pielęgnacji twarzy i ciała). W każdym razie produkty powinny być przechowywane w chłodnym miejscu, ponieważ konsystencja staje się płynna od ok. 32 ° C - nie jest tak źle, ale tylko podkreśla naturalność kosmetyków i może być skorygowana przez krótki pobyt w lodówce.

Wszystkie kosmetyki z Balm Balm są:

  • Certyfikowane przez Soil Association i sprawdzany co roku
  • z certyfikatem Leaping Bunny od BUAV, a zatem gwarantowane bez testów na zwierzętach
  • z logo Real Beauty Manifesto jako firma, która realizuje holistyczne podejście do uczciwości, społeczności i zrównoważonego rozwoju
  • całkowicie naturalne