BEAN BODY - naturalne kosmetyki z Australii

Naturalne peelingi z kawą

Bogate w zdrowe składniki BEAN BODY z wysokiej jakości i kofeinowymi peelingami zapewnia zdrową, miękką i pięknie wyglądającą skórę!

BEAN BODY: 3 produkty

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

BEAN BODY został wydany przez młodych i utalentowanych australijskich fanów kosmetyków. Motto marki: Powinieneś i musisz być w stanie poczuć piękno zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Piękno to coś więcej niż tylko wygląd, coś więcej niż skóra i włosy - a jednak oba odgrywają istotną rolę pod względem pewności siebie, a także w świecie zawodowym. Ponadto założyciele BEAN BODY zgadzają się, że nikt nie powinien poświęcać swojego wyglądu napiętym budżetem. Ponieważ skuteczne, naturalne i wysokiej jakości produkty ekologiczne nie powinny być kwestią przystępności cenowej! Każdy powinien być w stanie pozwolić sobie na ten „luksus”.

Najważniejszą rzeczą w produktach do pielęgnacji jest naturalność! Co zyskujesz z modnych produktów ze świetnymi sloganami reklamowymi, które mogą wyrządzić więcej szkód niż pożytku z powodu wątpliwych składników? Oprócz tego możesz osiągnąć lepsze efekty dzięki naturalnym składnikom.

Produkty BEAN BODY są wystarczająco mocne, aby poprawić cerę i przeciwdziałać zanieczyszczeniom i przebarwieniom. Jednocześnie pielęgnują i odżywiają skórę dzięki naturalnie delikatnym składnikom aktywnym, pozostawiając pielęgnowane obszary skóry bardziej miękkie i gładsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Połączenie kawy sprawiedliwego handlu z przyjazną dla środowiska, czystą i certyfikowaną produkcją sprawia, że BEAN BODY to skuteczna pielęgnacja, która jest nie tylko dobra dla skóry, ale także dla środowiska. Wybrane składniki zmniejszają również ryzyko reakcji alergicznych. Firma celowo unika testów na zwierzętach.