Fangocur Mineralny krem przeciw opryszcze

Łagodzi opryszczkę i afty!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Bez substancji chemicznych
  • Wzmacnia błonę śluzową jamy ustnej
  • Z kojącym działaniem

Opis

Mineralny krem na opryszczkę firmy fangocur został opracowany specjalnie do zastosowania przy opryszczkach, aftach (blazach w ustach) i do błony śluzowej jamy ustnej. Mineralny krem od fangocur składa się w 100% z naturalnych składników, podczas gdy konwencjonalne środki przeciw opryszczce ze względu na substancje chemiczne mogą doprowadzić do utraty równowagi flory w jamie ustnej.

Połączenie wszystkich naturalnych, starannie dobranych i najwyższej jakości składników wspiera błonę śluzową jamy ustnej. Zawarte esencje z olejków eterycznych działają kojąco i wzmacniająco na błonę śluzową jamy ustnej i ust.

Aplikacja na wczesnym etapie: Nałożyć krem już podczas pierwszych oznak na dotkniętych miejsc. Błonę śluzową wytrzeć czystą chusteczką, a następnie wetrzeć małą ilość kremu. Po nałożeniu kremu w wnętrz jamy ustnej lub na krawędzi wewnętrznej ust, starać się utrzymać te miejsca przez kilka sekund suche. Krem przeciw opryszczce można stosować kilka razy dziennie - również podczas podróży - przez okres 2-3 dni.

W przypadku rozwiniętej już opryszczki: W przypadku pojawienia się już opryszczki stosować krem 3-4 razy dziennie - również w podróży. Osuszyć dotknięte miejsca czystą chusteczką i nałożyć małą ilość kremu. Wmasować lekko krem i starać się utrzymać te miejsca przez kilka sekund suche. Następnie krem przywiera dłuższy czas na błonę śluzową. Kurację prowadzić tak długo, aż pęcherzyk się zagoi.

Rodzaje produktów: Serum
Marka: Fangocur

Składniki

Ingredients (INCI): Aqua, Melissa officinalis*, Calcium carbonate, Simmondsia chinensis*, Gossendorfer Fango (bentonite), Sea salt, Krameria triandra*, Citrus sinensis*, Melaleuca alternifolia**, Mentha x piperita*, Mentha arvensis*, Thymus vulgaris, Salvia officinalis*, Curcuma xanthorrhiza, Mimusops elengi, Stevia rebaudiana*
* certified organic
** wild harvested

O fangocur

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla Fangocur Mineralny krem przeciw opryszcze

4 recenzje klienta w innym języku

4,9 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
6 (85%)
4 gwiazdki
1 (14%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

7 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 4 recenzje w innym języku.