Kosmetyki organiczne z warzywami marki Hands on Veggies

Odkryj całą gamę produktów Hands on Veggies w EccoVerde.

Hands on Veggies to innowacyjne, wegańskie i organiczne kosmetyki z cennymi składnikami prosto z warzywnego ogrodu! Ta austriacka marka zrodziła się z chęci stworzenia nowych, świeżych i absolutnie rewolucyjnych kosmetyków organicznych.

Więcej informacji na temat tej niezwykłej marki można znaleźć na Hands on Veggies.

Szukaj według kategorii

Hands on Veggies: 32 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Podstawa tych wysokiej jakości produktów jest wysoce niekonwencjonalna: warzywa. Jak dotąd zaniedbywane przez rynek kosmetyków na rzecz owoców i kwiatów, warzywa oferują szeroką gamę składników odżywczych, witamin i przeciwutleniaczy i nie ustepują w niczym owocom i kwiatom! Niektóre z składników zostały uzyskane poprzez biofermentację i oferują jeszcze szerszy wachlarz cennych składników aktywnych do pielęgnacji skóry i włosów

Inną szczególną cechą Hands on Veggies jest konserwacja kosmetyków. Jest to specjalny, wielopoziomowy i całkowicie naturalny sposób konserwacji. Daje to podwójną korzyść: trwałość i pielęgnację.

Również opakowania produktów Hands on Veggies są wyjątkowe: tubki wykonane z bio-bazującychj tworzywach sztucznych, które mogą być wytwarzane z odpadów trzciny cukrowej. Są one nie tylko trwałe, ale również ich produkcja oszczędza wiele emisji CO2. Puste tubki są do recyklingu!

Marka Hands on Veggies jest:

  • wegańska
  • bio-certyfikowana przez ECOGEA
  • wolna od okrucieństwa
  • naturalnie konserwowana przez bio-fermentację