Hari Tea Herbata dla miłości ( Inspirująca)

"Uwodzenie jest ludzkie" ... z czekolady i chili

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Jak to możliwe? Nagle masz motyle w brzuchu i wibrujesz zmysłowością. Niejasna tęsknota, która Cię przejmuje. Może był to zapach, który Ci kogoś przypomina. Może piosenka w radiu lub porostu ta słodka ochota do zakochania? Pozwól się uwieść aromatycznym kakao, wanilią i chili.

Na miłość uwodzenia jest czekolada i chili. Dla miłości jest ręcznie wykonana herbata i przyprawy z czekolady i chili. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak uspakajają aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy Hari herbaty w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torba herbata, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki: Łuski kakao * (54%), anyż *, liście jeżyny *, chaber *, imbir *, hibiskus *, cynamon *, kurkuma *, czarny pieprz *, olej kokosowy *, lawenda *, chili * (1%), wanilia * aromat naturalny, płatki róż *. * = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata dla miłości ( Inspirująca)