Hari Tea Herbata ze wszystkimi zmysłami (spiritualna)

Poruszony chwilą z zielonym jaśminem & imbirem

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Dobre przeczucie"

Opis

Są dni, kiedy czujesz się zupełnie swobodnie, spokojne i ze wszystkim pogodzony - wspaniałe uczucie! To możesz przeżyć częściej. Otwórz wszystkie zmysły na całą rzeczywistość i spostrzeż te rzeczy wokół siebie. Daj się wzruszyć zieloną herbatą z jaśminu i imbiru.

Przygotowana ręcznie herbata ze wszystkimi zmysłami z organicznych ziół i przypraw z zielonej herbaty jaśminu i imbiru. Pyszne herbaty Hair są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają" aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy Hari herbaty w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia.
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujący - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbaty, waga: 20 g (10 x 2 g).

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Składniki: Zielona herbata ja * (42%), imbir * (21%), trawa cytrynowa *, kurkuma *, mięta pieprzowa *, czarny pieprz *, skórka z cytryny *, płatki róż *. * = Organic.

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla Hari Tea Herbata ze wszystkimi zmysłami (spiritualna)

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (100%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena