Bio Marina - uroda z duszą

Bio Marina - uroda z duszą

Bio Marina to linia kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji włosów, ciała i twarzy. Produkty tej marki są przyjazne dla środowiska, biologiczne i wegańskie. Wizja kosmetyków, która jest niczym innym, jak tylko powrotem do korzeni, czyli do naturalnej zdolności skóry do ochrony i wyczerpania w całości jej potencjału i zdolności.

Filozofia Bio Marina ukierunkowana jest na osiągnięcie zrównoważonego i wszechstronnego piękna, które będzie odzwierciedleniem własnego "ja". Piękno, które inspiruje innych do zabawy i szczerości, a więc emanuje naturalniścią. Bio Marina jest bezpośrednia i szczera. Ciesz się naturalnymi kosmetykami - nie od producenta do konsumenta, lecz od osoby dla osoby - jako część świata. Bio Marina wspiera naturalne, wewnętrzne piękno, bez eufemizmów, neologizmów i anglicyzmów. Produkty te podkreślają piękno duszy, które odzwierciedlają napęd wewnętrzny, wychodzący od świadomości i potrzeby znalezienia całościowego systemu harmonii, połączenia i równowagi.

Marina mówi: "Lubię pomysł starożytnych alchemików, przekształcenia czegoś z surowców w coś bardzo wyrafinowanego. Dlatego produkty Bio Marina oddają szczere piękno".

Opakowanie

Trwałość, zrównoważony rozwój to wizja firmy Bio Marina. Trwałość jest realną i akceptowalną koniecznością, która ponadto okazuje się skuteczna, satysfakcjonująca i przyjemna. Dlatego podjęto próby zaprojektowania za pomocą doświadczonego zespołu wewnętrznego "nowych" opakowań, aby przełamać wzór klasycznego języka obrazków w kosmetyce.

Bio Marina opracowała również nową paletę zapachów, które mają całkowicie naturalne pochodzenie oraz zostały stworzone z myślą o potrzebach konsumenta. Nuty zapachowe są świeże, bursztynowe, z owoców cytrusowych, kwiatowe z lekkimi nutami drewna, aromatyczne, a czasami również z powiewem zapachu morza.

Najnowsze produkty firmy Bio Marina to produkty do pielęgnacji włosów. Mają one również za zadanie ochronę skóry głowy. Linia tych produktów składa się z trzech szamponów: jeden przeznaczony jest do częstego stosowania, drugi do rewitalizacji, a trzeci z kolei do zachowania równowagi sebum. Asortyment ten został wzbogacony kremem rewitalizującym i olejkiem "Light-up".

Składniki zostały starannie wybrane, aby stworzyć linię produktów o odpowiedniej konsystencji i lepkości w celu uniknięcia nadmiernej piany, która przy dłuższej perspektywie tylko niszczy włos. Oprócz innych cząsteczek wybrana została inulina, która w zależności od produktu zapewnia właściwe nawilżenie. Ponadto cząsteczka ta zmniejsza elektryzowanie włosów, dzięki czemu łatwiej się rozczesują.

Asortyment

Protecting Shampoo: Odżywczy kompleks czynny z ekstraktów został stworzony z kwiatów jaśminu, który ujędrnia skórę głowy, aby chronić integralność włosów i poprawić ich blask. Malina jest natomiast optymalna do częstego mycia włosów.

Restructuring Shampoo: Marakuja odżywia, nawilża i chroni włosy. Ekstrakty z lnu i róży damasceńskiej nadają włosom blask.

Balancing Shampoo: Mieszanka z ekstraktów z kocanki i fiołka trójbarwnego pomaga regulować poziom talku.

Asortyment został uzupełniony innymi produktami:

Going Deep! Restructuring Conditioner: Odżywka ta wspiera suche, bezsilne i zniszczone włosy, nadaje im blask i objętość. Kompleks czynny składa się z ceramidów słonecznika, ekstraktu z organicznego ryżu, organicznego ekstraktu z owoców marakui i organicznego ekstraktu z kwiatów jaśminu

Light up! Brightening Dry Oil: Formuła tego oleju jest bogata w estry cukrów i oleju kokosowego, które mają pielęgnujące działanie na włosy, bez ich obciążania.

Na co jeszcze czekasz? Odkryj nowe produkty do pielęgnacji włosów firmy Bio Marina.