Everyday Minerals - naturalny & wegański makijaż

Everyday Minerals - naturalny & wegański makijaż

Ecco Verde  przejeła akualnie  sprzedaż kosmetyków  makijażu amerykańskiej firmy Everyday Minerals na rynku niemieckim , austryjackim i włoskim.

Everyday Minerals jest innowacyjną i proekologiczną  firmą  w Austin/Teksas, która sią wyspecjalizowała w produkcji zdrowych, naturalnych i długotrwałych produktów maikjażu . Filozofią założycielki firmy - Cariny Menzies  - jest produkcja wysokojakościowych , a mimo tego dostępnych w cenie  kosmetyków makijażu , które podkreślają każdego dnia indywidualne zalety każdej kobiety w naturalny sposób.

Szerokie  portfolio produktów  firmy Everyday Minerals  obejmuje  wiele żywych i czysto naturalnych szminek , ponad 70 różnych podkładów pod makijaż  nadających się dla każdej karnacji i jej odcieni , różów, wysokojakościowych pędzelków makijażu  produkowynych z bambusa  i bardzo miękkich włókien syntetycznych , jak i  wiele produktów  dla "urodziwego" wyglądu. Dla wypróbowania i poznania  proponuje firma wiele zestawów  przykładowych.

Wszystkie produkty są 100% wegańskie i opatrzone pieczęcią PETA i Leaping Bunny dla kosmetyków  wolnych od doświadczeń na zwierzętach.