Jeden dzień w Everyday Minerals

Jeden dzień w Everyday Minerals

W tym roku odwiedziłem Everyday Minerals, jeden z naszych najlepszych- producentów makijażu mineralnego. Everyday Minerals jest firmą rodzinną z siedzibą w Austin , stolicy Teksasu.. Firma była tak uprzejma , że zaprosiła mnie do wizyty w jej siedzibie! Austin jest bardzo znanym z festiwali muzycznych i sztuki , dobrego jedzenia ,wyścigów Nascar i kreatywności! To jest idealne miejsce dla produkcji naturalnego, nieobciążonego makijażu.:)

Zdjęcia rodzinne w fabryce! Moja podróż do ludzi Everyday Minerals była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Nicole, Colby i Arnold McGreehee , moi gospodarze , odpowadali cierpliwie i bardzo uprzejmie na wszystkie moje pytania. Na lewo widać zdjęcie rodziny McGreehees , krótko przed wejściem do fabryki.

Fabryka sama była imponująca. Tam zostaje przetestowany makijaż bardzo dokładnie na jakość, trwałość i autentyczność koloru .Everyday Minerals posiada zespół ekspertów, których bardzo dokładna praca polega na zapewnieniu, że wszystkie produkty mają odpowiedni kolor , są wykonane z wysoce jakościowych surowców naturalnych i spełniają jeszcze więcej innych kryterii. Aczkolwiek produkty są wykonywane z naturalnych surowców, wymaga kontrola jakości bardzo dużej wiedzy w zakresie chemii. Każdemu pojedyńczemu szczegółowi produktu zostaje poświęcona uwaga.

W magazynie w Austin, mogłem zobaczyć pełną kolekcję makijażu. To było niesamowite! Opakowanie jest proste, ale o bardzo wysokiej jakości i te wszystkie surowce też są wspaniałe. Ja widziałem zarówno surowce przed przetworzeniem jak i gotowe produkty -fantastyczne!

Arnold wyjaśnił mnie, jak zostają wzajeminie kombinowane minerały i oleje naturalne i jak zostaje każdy produkt przetestowany. Wynalezienie, testowanie i połączenia surowców są powiązane z bardzo dużym nakładem.

Jednym z najlepszych momentów mojej wizyty był moment, kiedy widziałem wszystkie gotowe produkty naraz, obok siebie w jednym pomieszczeniu . Tam były całe rzędy makijażu, pędzli, różu, cieni do powiek i bronzerów. To było jak w krainie czarów. :) Jeśli chodzi o inspirację i poświęcenie, grają ludzie z Everyday Minerals w pierwszej lidze! Oni pracują z takim prawdziwym poświęceniem i pasją , jeśli chodzi o produkcję mineralnego makijażu , który ma być niedrogi , o wysokiej jakości i piękny.