Jeden dzień w Everyday Minerals

piątek, 29 maja 2015

Jeden dzień w Everyday Minerals

W tym roku odwiedziłem  Everyday Minerals , jeden z naszych najlepszych- producentów  makijażu mineralnego. Everyday Minerals  jest  firmą rodzinną z siedzibą w Austin , stolicy Teksasu.. Firma była tak uprzejma , że zaprosiła  mnie do wizyty w jej siedzibie! Austin  jest bardzo znanym z  festiwali muzycznych i  sztuki , dobrego jedzenia  ,wyścigów Nascar i kreatywności! To jest  idealne miejsce  dla produkcji naturalnego, nieobciążonego makijażu.:)

Zdjęcia rodzinne w fabryce! Moja podróż do ludzi Everyday Minerals była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Nicole, Colby i Arnold McGreehee , moi gospodarze , odpowadali cierpliwie  i bardzo uprzejmie na wszystkie moje pytania. Na lewo widać zdjęcie  rodziny McGreehees , krótko przed wejściem do fabryki.

Fabryka  sama była imponująca. Tam zostaje przetestowany makijaż bardzo dokładnie na  jakość, trwałość  i autentyczność koloru .Everyday Minerals posiada zespół ekspertów, których bardzo dokładna praca polega na  zapewnieniu, że wszystkie produkty  mają odpowiedni kolor , są wykonane z wysoce jakościowych surowców naturalnych  i spełniają jeszcze więcej innych kryterii. Aczkolwiek produkty są wykonywane z naturalnych surowców, wymaga  kontrola jakości bardzo dużej wiedzy w zakresie chemii. Każdemu pojedyńczemu  szczegółowi produktu zostaje poświęcona uwaga.

W magazynie w Austin, mogłem zobaczyć pełną kolekcję makijażu. To było niesamowite! Opakowanie jest proste, ale o bardzo wysokiej jakości  i te wszystkie surowce  też są wspaniałe. Ja widziałem zarówno surowce przed przetworzeniem  jak i gotowe produkty -fantastyczne! 

Arnold wyjaśnił mnie, jak zostają wzajeminie kombinowane minerały i oleje naturalne  i jak zostaje każdy produkt przetestowany. Wynalezienie, testowanie i połączenia surowców  są powiązane z bardzo  dużym nakładem. 

Jednym z najlepszych momentów mojej wizyty był moment, kiedy widziałem wszystkie gotowe produkty  naraz, obok siebie w jednym pomieszczeniu . Tam były całe rzędy makijażu , pędzli , różu , cieni do powiek i bronzerów . To było jak w krainie czarów. :) Jeśli chodzi o inspirację i poświęcenie, grają ludzie z Everyday Minerals w pierwszej lidze! Oni pracują z takim prawdziwym poświęceniem i pasją , jeśli chodzi o produkcję  mineralnego makijażu , który  ma być niedrogi , o wysokiej jakości i piękny.