Naturalne perfumy w poręcznym opakowaniu

Całkowicie naturalne zapachy od Farfalla są teraz dostępne w poręcznym formacie. W ten sposób masz zawsze fajny zapach pod ręką, gdy go potrzebujesz. Ze względu na naturalne składniki mają one wyjątkowy zapach, który jest po prostu niepowtarzalny.

Perfumy naturalne są tak różnorodne, jak sama natura. Szwajcarska firma Farfalla przeciwstawiła się tendencji i produkcji syntetycznych substancji zapachowych i postawiła całkowicie na naturalne składniki. Zastosowane, prawdziwe esencje pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i są w 100 procentach wegańskie.

Porównanie sztucznych i prawdziwych składników

Przyczyny stosowanych powszechnie sztucznych składników zapachowych są różne.

  • sztuczne składniki zapachowe są tańsze w porównaniu do naturalnych esencji
  • są tworzone w każdej nucie zapachowej. Istnieją również zapachy, które nie pojawiają się w naturze jak np. truskawka lub bez
  • długo utrzymują się na skórze, a zapach jest mimo to ten sam
  • budzą obawy, ponieważ nie są w zgodzie z naturą i ciężko ulegają biodegradacji. Może zdarzyć się, że pojedyncze składniki gromadzą się w podskórnej tkance ciała, co na dłuższą metę może prowadzić do alergii.

Farfalla świadomie wybrała inną drogę. Firma ta od 30 lat produkuje naturalne zapachy. Przy czym proces produkcji praktycznie się nie zmienił. W dalszym ciągu wszystkie surowce są ręcznie uzyskiwane, mieszane i wypełniane.

Stosowanie perfum naturalnych przyczynia się tak samo, jak kosmetyki naturalne do ochrony środowiska. Ponieważ głównie wykorzystuje się do nich olejki eteryczne, perfumy są raczej płynne oraz utrzymują się około 4 godzin na skórze. Mają one za to niepowtarzalnie głęboki charakter.

Naprawdę niepowtarzalny zapach

To, co sugerują reklamy innych producentów perfum Farfalla tworzy ze swoimi perfumami bez dodatkowego wysiłku: Wyjątkowość. To ma dwa powody: Po pierwsze naturalne surowce różnią podczas każdych zbiorów, co na koniec daje różne niuanse zapachów, Każdy człowiek jest inny. Tekstura skóry nigdy nie jest taka sama, dlatego zapachy u każdej osoby reagują inaczej i w ten sposób powstaje wyjątkowy zapach.

Pragniesz zatem perfumy, z którymi się będziesz identyfikować? To zapachy od Farfalla są idealne dla Ciebie. Zobacz tutaj naszą ofertę.