Organiczne kosmetyki firmy Farfalla

Organiczne kosmetyki firmy Farfalla

"Farfalla" oznacza po włosu - "motyl"  i tak delikatne ,jak podmuch jego skrzydełek, są kosmetyki tej firmy. Od ponad 25 lat produkuje Farfalla  prawdziwe, certyfikowane naturalne kosmetyki z  bardzo wysoką zawartością substancji organicznych i naturalnych zapachów.  Dzięki wysokiej wiedzy o terapii zapachowej  odgrywają olejki eteryczne  główną rolę  jako substancje  działające i zapachowe. Podstawą filozofii firmy Farfalla jest ekologiczna, godna człoweika  i konsekwentna produkcja oraz handel.

Kompetencja i wiedza zapewniają w produktach Farfalla  optymalne , holistycznye działanie na ciało, ducha  i umysł. Konsekwencja w  ekologicznej  produkcji gwarantuje , że wszystkie produkty pochodzą z genetycznie niemanipulowanych surowców , są wolne od nanotechnologii i syntetycznych substancji . Poza tym zrezygnowano całkowicie z doświadczeń na zwierzętach - dlatego otrzymała firma Farfalla od szwajcarskiego związku ochrony zwierząt wyróżnienie " przyjazny dla zwierząt".

Ale również szacunek dla ludzi  leży firme na sercu - etyczne postępowanie wobec producentów. pracowników i klientów  należy do filozofii firmy.  Pełna zaufania  i osobistego kontaktu współpraca  z dostawcami surowców  jest oczywista. Farfalla widzi siebie , jako most zaufania zbudowany  między producentami i klientami , aby klientom zapewnić uczciwość i przejrzystość.

Naturalne produkty kosmetyczne firmy Farfalla  łączą długoletnią tradycję alchemicznej sztuki produkcji perfum z najnowocześniejszymi , certyfikowanymi naturalnymi kosmetykami  i bardzo wysoce jakościową organiczną pielęgnacją. Subtelny efekt  działania naturalnych olejków eterycznych  jest optymalnie wykorzystywany . Wiedzy o terapii aromatycznej   zostały dodane  kreatywność, wygląd i urok , i rezultatem są  cenne  grupy zmysłowo pachnących produktów naturalnych kosmetyków.

Ale także jako perfumy ciała i zapachy do pomieszczeń zostały wykorzystane te cenne olejki eteryczne. Farfalla jest wiodącą firmą  olejków eterycznych na rynku szwajcarskim . Olejki eteryczne firmy Farfalla są najczyststszymi, niefałszowanymi  i niestandaryzowanymi. Surowce, które głównie  pochodzą z dzikich zbiorów lub upraw ekologicznych  , są dostarczane z całego świata  i przed przejściem do produkcji zostają poddane bardzo ścisłym kontrolom neutralynch organizacji. Ze względów etycznych  i jakościowych zostaje każdy olejek wyprodukowany w tym kraju, w którym rośnie ta roślina i tam gdzie ona zostaje zbierana.

 Daj się uwieść - naturalnymi zapachami olejków eterycznych , perfumami i zapachami do pomieszczeń, delikatnymi naturalnymi kosmetykami i wspaniale pachnącymi produktami rekreacyjnymi ... prawdziwa zmysłowa przyjemność!