Prawidłowa pielęgnacja oczu

Skóra wokół oczu potrzebuje specjalnego wsparcia . Normalne kremy pielęgnacji dziennej i nocnej niestety nie wystarczają.One nie wchłaniają szybko  i nie rozprzestrzeniają się promieniście. Źle trzymający się makijaż  i podrażnienia spojówki są następstwem. W tym przypadku ściąga się skóra dookoła oczu, ponieważ ona nie ma żadnej podścióki tłuszczowej i dochodzi do powstawania malutkich zmarszczek. Również mało gruczołów łojowych przeciwdziała utrzymaniu jej elastyczności.

Uroda to komunikacja, uśmiech i mruganie! I to pozostawia ślady. Ponadto tracą delikatne okolice wokół oczu bardzo szybko elastyczność , bo one są bardzo cieniutkie. Powieka staje się rozluźniona, spojrzenie jest bez blasku i ogólnie wyglądamy starzej aniżeli się czujemy. 

W ECCO Verde znajdziesz wszystkie pasujące do pielęgnacji oczu produkty.  Wygładzający krem pod oczy firmy Weleda  z olejkiem dzikiej róży wzmacnia i chroni delikatne  okolice wokół oczu , działa pobudzająco i rewitalizująco . Ponadto redukuje opuchlizny dookoła oczu.

Także od firmy Weleda: : ujędrniający krem pod oczy z aktywnym składnikiem granatu. Szczególnie dla  bardziej dojrzałej skóry wokół oczu , regeneruje i zwraca jej witalność.

Bardzo popularnym jest: chłodzący oczy Roll-On MyAge firmy Lavera. Bogat a pielęgnacja przeciw zmarszczkom  pomaga ujędrnić skórę i ma działanie chłodzące.

Firma PHB  Ethical Beauty ma 3 wspaniałe żele pielęgnacyjne  dla skóry wokół oczu.

Kto chce wydać wiącej na produkty pielęgnacji , temu polecamy krem pod oczy z olejkiem z nasion kiwi  , premium -marka firmy  Antipodes z Nowej Zelandii! Ten krem jest nardzo bogtay w iwt. C, reparuje zniszczone tkanki i ma chłodzące i kojące działanie! 

 Z odpowiednimi produktami można  zapobiec  procesowi starzenia się skóry wokół oczu . Ważne jest: codziennie rano i wieczorem delikatne wmasowanie od wewnątrz na zewnątrz!