Tańczymy walca!

Jako przygotowanie na piękny wieczór balowy, konieczne jest dużo czasu . To oznacza , głęboko odetchnąć , pozostać spokojnym i startować przygotowania z pełną energią. Poprzez oczyszczanie dajesz skórze energię , aby była przygotowana na nowe wyzwanie.

Rozpoczynaj z wmasowaniem mleczka oczyszczającego  lub kremu myjącego w Twoją skórę, aby zdjąć ze skóry wszelkie obciążenia, resztki makijażu  itd. Następnie używaj Twój tonik , aby resztki wapnia, i chloru zostały usunięte z Twojej cery. Następny krok to użycie peelingu  dla usunięcia obumarłych komórek . Nadmierny tłuszcz zostaje usunięty z powierzchni skóry , pory zostają zmiejszone i skóra jest równomierna. My polecamy "Soft Face & Dekollete" od Martyny Gebhardt: to jest intensywnie czyszczący preparat nadający się także dla poirytowanej i wrażliwej skóry.

Peeling stosuje się nie tylko na specjalne okazje, takie jak wielki Bal maturalny, ale ogólnie przynajmniej raz w tygodniu. Bez względu na to jaki typ skóry każdy człowiek jest proces odnawiania i również dla skóry wrażliwej, napalone powinny zostać zastąpione.

Peeling powinien być stosowany conajmniej 1 x w tygodniu, a nie tylko w specjalnych okazjach jak przygotowanie na bal. Obojętnie jaki typ skóry - każdy człowiek podlega procesowi odnowy i dlatego także wrażliwa skóra powinna być uwolniona od zrogowacień.

Po usunięciu peelingu i relaksacji z tonikiem , proszę użyć maseczkę , zależnie od typu skóry , o grubości palca na twarz, szyję i dekolt. Maseczki są szybkimi aktywatorami każdej skóry. One nawilżają, regenerują i ujędrniają skórę - w każdym wieku uzupełniająca pielągnacja przy normalnej pielęgnacji. Nasza porada:  7 Herbs Mask Face & Decollete` od Martyny Gebhardt . Ta maseczka zawiera kojące zioła dla optymalnego ukrwienia skóry. Wspaniała intensywna pielęgnacja

Teraz możesz sama się rozpieścić odprężającą kąpielą , albo odetchnij przez chwilę na kanapie. Poprzez działanie pary w łazience mogą się prawidłowo rozwijać zawarte składniki . Jeśli odpoczywasz w czasie działania w wannie ( 20 min), możesz poprzez dodatek Jojoba Pur firmy Apeiron jednocześnie pielęgnować skórę na całym ciele  i ją chronić przed wysychaniem. Po czasie działania  proszę zmyć maseczkę najlepiej zimną wodą lub tonikiem Twojego wyboru.

Aby skóra była wyrazistą , użyj przed pielęgnacją dzienną specjalne serum nawilżające  jak np. Antipodes Hosanna Serum , pobudzające regenerację komórek i chroniące skórę przed przeciwutleniaczami.

Jeszcze dodatkowo ekscytujący makijaż i jesteś wspaniale gotowa na niezapomnianą noc balową!