Viva Biofficina Toscana!

100% natury z Włoch!

Zamknij oczy i pozwól się uwieść do Toskanii... z jej wspaniałymi krajobrazami, morzem , słońcem i stokami pokrytymi winoroślą. Na tle tego regionu rośnie jego symbol - drzewko oliwne. Zawsze zielona roślina , majestatyczna i szlachetna, źródło niespotykanego owocu i złotego płynu , który z niego zostaje pozyskany.

Tutaj, w samym sercu natury Toskanii , została wyprodukowana linia pielęgnacyjna , specjalnie dla dzieci i osób , których skóra stawia szczególne wymagania: linia dziecięca Biofficina Toscana!

Ta wspaniała linia pielęgnacyjna  zawiera najnaturalniejsze , najwspanialsze surowce , jakie daje nam Toskania, jak najszlachetniejszy olej z oliwki z jego roślinnymi kwasami tłuszczowymi , tak ważnymi nie tylko dla zdrowia naszego organizmu ,ale również idealnymi dla pielęgnacji delikatnej skóry. Szczególnie ceniony jest olejek oliwny  dla pielęgnacji skóry wrażliwej , której dostarcza cały zakres witamin i innych wartościowych składników  utrzymujących elastyczność i nawilżających oraz redukujących objawy starzenia się. Nie tylko olej z oliwki daje serii pielęgnacyjnej od  Biofficina Toscana tą wyjątkową jakość, również inne wartościowe , roślinne surowce są podstawą , na której Biofficina  rozpieszcza skórę naszą i naszych dzieci. Także wrażliwa skóra  lub skóra o skłonności do reakcji alergicznych  znajdzie łagodzące składniki jak: wyciągi rumianku, nagietka czy oleju słonecznikowego lub mleka ryżowego , wszystkie pochodzą z Toskanii.

Produkty Biofficina Toscana są naturalną kompozycją  i innowacyjnymi mieszankami , które nie zawierają żadnych alergenów i specjalnie zostały wyprodukowane dla skóry wrażliwej. Te produkty są poddawane testom dermatologicznym , testowane na zawartość niklu i posiadają certyfikaty ICEA i ICEA -Lav, co oznacza, że ich nie testowano na zwierzętach. One nie zawierają PEG, parabenów i wazeliny, są wolne od SLS i SLES , nie zawierają silikonów, sztucznych barwników lub substancji genetycznie manipulowanych. 

Doskonała pielęgnacja dla delikatnej skóry dziecięcej jak i wrażliwej skóry dorosłych , w której produkcji zwrócono szczególną uwagę na respektowanie człowieka i jego środowiska. Biofficina Toscana jest organiczna, naturalna i ekologiczna, aby nie tylko skóra naszych dzieci była optymalnie pielęgnowana , ale również nasze dzieci mogły się rozwijać w czystym środowisku.