Z odwiedzinami u Badger Balm!

Z odwiedzinami u Badger Balm!

Naturalne produkty jakościowe wyprodukowane w New Hampshire.

Badger Balm jest firmą z siedzibą w amerykańskim stanie New Hampshire. On jest znany z jego cudownych barw jesiennych, wspaniałych gór  i  Badger Balm. Firma produkuje  ponad 100 różnych gatunków  produktów pielęgnacji skóryi ust, balsamy uzdrawiające , produkty terapii aromatycznej. W przebiegu lat  został stale poszerzany sortyment i dopasowywany. Tylko rośliny i olejki  eteryczne  zostają użyte do produkcji produktów. One są tańsze i  są socjalnie produkowane.

Badger Balm zwraca uwagę nie tylko na jakość produktów, firma jest znana z tego, że troszczy się o  zadowolenie i wzajemną współpracę pracowników. Badger Balm jest certyfikowaną   "B -Company" , to jest wyróżnienie przyznawane  firmom dla uznania ich  wizji i pozytywnego socjalnego wpływu.

Cele firmy są  dokładnie zdefiniowane na stronie internetowej firmy:

  • niefałszowane i skuteczne produkty  o najwyższej jakości , oparte na dobrze przemyślanych  przygotowaniach  i na zasadzie ich prostoty  z celem kojenia i leczenia.
  • być firmą,która cieszy , jest uczciwa i  zyskowna, firma - której napędem nie jest zysk ; firma,  która we własnych wizjach wykazuje   styl pracy  i poprzez jej styl , jak my wzajmenie  się obchodzimy  i radzimy sobie. 

Dzisiaj spotykamy rzadko firmy , które naprawdę to robią, o czym mówią. Badger Balm należy do nich.

Na zdjęciu po lewej stronie można zobaczyć nasłoneczniony sklep z pamiątkami w holu siedziby firmy. Tutaj widać wiele cennych produktów  , pokazywanych w  salonie wystawowym.

Ja byłem szczególnie pod wrażeniem jakości produktów i charakteru ludzi, których spotkałem podczas mojej wizyty. Produkty mają wysoką jakość i są starannie produkowane. Wszystkie składniki,, które w sumie stanowią gotowy produkt , są wynikiem  wzajemnego  wysiłku  pracowników Badger Balm.

Tych ludzi obserwować podczas pracy  było tym, co mnie najbardziej pobudziło podczas mojej wizyty. Ja mógłbym jeszcze dłużej , niż 1 1/2 dnia spędzić z nimi  i z nimi rozmawiać.  Wszyscy pracownicy Badger Balm są bardzo umotywowani, szczęśliwi , pełni zapału  i dobrze zadbani. Ja miałem wrażenie bycia w o ogrodzie , w którym kwiaty w formie produktów , zostały , poprzez zamiłowanie  i pracę wynalezione przez pracowników Badger Balm.

Nie sądzę, że się  tutaj mylę  :)