Jestem nowym klientem

Gdzie mogę zarejestrować się jako klient?

Tutaj moeżesz w każdej chwili założyć swoje konto osobiste: /kunden/zalogowac

Możesz wpisać swoje osobiste hasło lub użyć hasła automatycznie wygenerowanego przez nasz system.

Potwierdzenie rejestracji otrzymasz od razu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymasza od nas e-maila, sprawdź folder spamu lub skontaktuj się z nami.

Należy zawsze podać poprawny adres email!

Jakie są korzyści z konta klienta?

Zalety konta klienta w Ecco Verde Polska:

  • Śledzenie zamówienia on-line
  • Przegląd wszystkich poprzednich zamówień
  • Tworzenie i zarządzanie listą życzeń
  • Zarządzanie książką adresową

Czym jest rejestracja jako gość?

Masz możliwość złozyć zamówienie jako gość. Wtedy przy każdym zamówieniu musisz się ponownie zarejestrować jako gość i podać swoje dane, ponieważ nie są one zapisywane. Goście otrzymują żadnych promocji, nie mogą zarejstrować się do newslettera i nie mają możliwości korzystania z dodatkowych korzyści z konta klienta.

Wtedy np. nie możesz zobaczyć informacji o złożonym przez ciebie zamówieniu. Kod do śledzenia przesyłki otrzymasz raz za pomocą poczty elektronicznej.

Jeśli kiedykolwiek dokonałaś/eś u nas zakupów jako gość i chcesz utworzyć konto, musisz zalogować się jako nowy klient lub wysłać do nas e-mail. Możemy wtedy przekonwertować konto gościa na zwykłe konto klienta.

Zawsze upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny. W przeciwnym razie możesz jako gość nie uzyskać dalszych informacji dotyczących przesyłki.

Czym jest rejestracja przez media społecznościowe?

Możesz w łatwy sposób połączyć swoje konto na Facebooku lub Google+ z kontem w sklepie. Możesz najpierw się zalogować i potem połączyć swoje konto albo połączyć je już podczas tworzenia nowego konta.

Następnie można się logować się za pomocą swojego konta Facebook lub Google+ bez konieczności podawania hasła.

Czy mogę założyć konto firmowe?

Możesz założyć konto firmowe, wprowadzając swój NIP. Dla firm spoza Austrii ważne jest, aby NIP został zarejestrowany w UE - w przeciwnym razie nie zostanie zaakceptowany. Nasz system sprawdza NIP zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej.

Jako firma posiadająca NIP aktywny do transakcji na terenie Unii Europejskiej nie płacisz podatku. Jeśli Twój identyfikator NIP nie zostanie zaakceptowany, nadal możesz dokonać zakupów. Podatek zapłacony z tego tytułu można zadeklarować w swoim kraju pod koniec roku. Następnie otrzymasz zwrot podatku.

Twój numer podatkowy nie zmienia ostatecznej ceny. To tylko dodatkowe informacje na fakturze.

Czy mogę kupić u was jako odsprzedawca?

Niestety nie jest możliwe. Nasze produkty sprzedajemy tylko do konsumentów końcowych i nie posiadamy żadnych osobnych cenników dla odsprzedawców.