JACKS Beauty Line

Więcej aniżeli tylko pędzelek - każdy jest unikatem!

Mój pędzelek ? Twój pędzelek ? - MÓJ pędzelek!

Pomysł , zaprojektowania własnej linii pędzelków , miała Miriam Jacks w roku 2009 , na początku  założenia jej sklepu urody w Berlinie . Od około 10 lat  jest Miriam Jacks   wizażystką  w świecie urody. W tym czasie , szczególnie podczas pracy z  dużymi zespołami   na sesjach zdjęciowych  czy pokazach mody , dochodziło do  dezorientacji wśród kolegów , z powodu jednolitego zestawu czarnych pędzelków. Ale nie tylko to doświadczenie  przyczyniło się do założenia JACKS linii  urody. Kolorowy pędzel malarski  był powodem pojawienia się pomysłu  i zainspirował  produkcję prostego pędzelka ,a mimo tego  pomysłowego. Od tego czasu może ona bezrobleowo odróżnić jej pędzelki od pędzelków kolegów. Każdy z jej pędzelków jest unikatem.

Produkcja pędzelków

W roku 2011  znalazła Mirima Jacks firmę południowo - niemiecką , która była w stanie tak produkować pędzelki, jak ona je namalowała. Kolorowy uchwyt , całkowicie niepodobny do poprzedniego, połączony z najlepszym włosiem , jakie jest tylko dostępne. Produkcja tych pędzelków jest tylko ręcznie możliwa  w bardzo ścisłej współpracy z  berlińskim związkiem dla młodzieży bezdomnej "KLIK". Razem z Miriam Jacks i jej zespołem  są, w reglarnych workshops, produkowane te pędzelki. Młodzież może trochę zarobić  i z drugiej strony w zabawny sposób  są prowadzeni do regularnych struktur.
Materiał wyjściowy  pędzelków to półfabrykat , tzn. uchwyty  bez zacisku  lub włosia. One zostają indywidualnie malowane  delikatną farbą akrylową . Pomysł użycia różnych  kombinacji kolorów pojawia się najczęściej podczas malowania . Eksperyment złoty  i brązowy  z błyskotkami , metaliczny puder  czy czarny plamisty  sprawił pędzelki takimi wyjątkowymi. Dla Miriam Jacks jest bardzo istotnym , aby każdy pódzelek był unikalnym  i wyglądał na prawdziwą pracę ręczną. W ten sposób zostaje zachowany pomysł pierwotnego pędzla malarza.

Włosie pędzla

Ostatecznie pomalowane uchwyty , zostają po wyschniciu  przesyłane do firmy południowo - niemieckiej . Dopiero tam są one lakierowane  , otrzymują logo ,ozłocone  uchwyty i naturalnie włosie  . Także to jest produkowane w rcznej pracy . Dla Miriam Jack jest jakość najistotniejsza. Ona kładzie nacisk, aby żadne zwierzta nie odnosiły szkód z powodu produkcji , aby włosie nadawalo sią dla alergików  i aby pędzelek był wytrzymały przez wiele lat. Włosie jest stale udoskonalane i dlatego  istnieje już wiele pędzelków linii  JACKS, które mają syntetyczne włoski , tak delikatne  i miękkie, że prawie nie do odróżnienia od włosia naturalnego . Dodatkowo są one w 100% wegańskie i o wiele łatwiejsze  w czyszczeniu , co umożliwia lepszą długotrwałość.
Dla każdego typu aplikacji  makijażu  istnieje inna forma pędzelka.

JACKS Beauty Line: 1 produkt

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT.