kivvi Organic Cosmetics

kivvi Organic Cosmetics

Naturalne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała

Kosmetyki naturalne z dobroczynnym ekstraktem z kiwi, drogocennymi jagodami z krajów bałtyckich, które są ręcznie robione z wielką miłością - to właśnie wyróżnia niezwykłe produkty od Kivvi Organic Cosmetics

Kategorie:

Kivvi: 29 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

kivvi Organic Cosmetics to mała łotewska firma, która dzięki troskliwej pracy ludzkich rąk kreuje i udostępnia szerokiemu gronu odbiorców wszechstronnie działające kosmetyki naturalne. Oprócz bezcennego oleju z nasion kiwi obecnego w każdym produkcie, kosmetyki te zawierają składniki pozyskane z roślin pochodzących z krajów bałtyckich.

Tam, gdzie natura pozostaje dziewicza, a pory roku intensywne, najważniejsze surowce - jagody - dojrzewają, gromadząc w sobie skoncentrowaną siłę Matki Ziemi. Ziołowe składniki aktywne starannie dobrane przez kivvi służą pielęgnacji urody, dlatego nie jest zaskakujące, że produkty łączą w sobie wiele zalet i mogą zaspokoić aż kilka potrzeb skóry.

Do produkcji kosmetyków sygnowanych przez kivvi używa się wyłącznie certyfikowanych surowców organicznych i składników pochodzących z upraw biodynamicznych, które są indywidualnie komponowane z uwzględnieniem różnych typów skóry i ich potrzeb. Kluczowym składnikiem jest drogocenny olej z nasion kiwi, który między innymi wspomaga regenerację komórek, działa antyoksydacyjnie i nawilżająco, a także przeciwstarzeniowo. Dzięki temu olejowi kremy kivvi w połączeniu z pozostałymi składnikami przynoszą wielowymiarowe efekty - skóra jest odżywiona, nawilżona i ukojona. Produkty działają przeciwzapalnie, pomagają utrzymać równowagę nawilżenia, zwalczają pierwsze oznaki starzenia oraz stymulują odnowę komórkową.

W kivvi bardzo ważna jest również idea miłości - produkty są nie tylko mieszane ręcznie i wytwarzane tylko w małych partiach, aby zawsze móc zagwarantować świeżość i najwyższą jakość - zostaje do nich przelewana moc pozytywnych uczuć. Wartość, jaką firma przywiązuje do holistycznej filozofii, od razu daje się wyczuć, dzięki czemu każdy kosmetyk to coś więcej niż tylko produkt: to pomocnik w osiągnięciu spokoju, harmonii i dobrego samopoczucia.

Wiele kosmetyków z fabryki kivvi posiada również certyfikat ECOCERT.

Zalety produktów kivvi w skrócie:

  • powstają ze składników z kontrolowanych upraw organicznych i biodynamicznych
  • o wszechstronnym dobroczynnym działaniu
  • zawierają olej z nasion kiwi i drogocenne jagody
  • oferują pielęgnację twarzy bez alkoholu
  • wegańskie i nietestowane na zwierzętach
  • każdy egzemplarz powstaje dzięki troskliwej pracy ludzkich rąk
  • naturalne formuły z delikatnie konserwującymi składnikami
  • bez sztucznych barwników, substancji zapachowych i konserwantów
  • nie zawierają mocznika, silikonu, oleju mineralnego i jego pochodnych
  • nie zawierają PABA, EDTA, PEG, parabenów, siarczanów ani ftalanów