S5 Skincare Bio-Cosmeceuticals

Cały asortyment produktów!

S5 Skincare to organiczne kosmetyki zaprojektowane z myślą o różnych rodzajach skóry. Dzięki potężnym, przebadanym klinicznie, bioaktywnym substancjom z 5 najbardziej ekstremalnych ekosystemów na świecie.

Kategorie:

S5 Skincare: 9 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Pielęgnacja skóry S5 została zaprojektowana tak, aby skutecznie i naturalnie zwalczać wszelkie problemy skórne, takie jak zaczerwienienie, przebarwienia , wrażliwość i przedwczesne starzenie. Ponieważ każdego dnia nasza skóra jest narażona na stres środowiskowy, promieniowanie, różne temperatury, wiatr i pogodę, wpływy chemiczne i zanieczyszczenia. Każda skóra jest inna i reaguje inaczej na te czynniki. S5 Preparat do pielęgnacji skóry jest hipoalergiczny i ma na celu odżywić i chronić skórę, ale także pomóc przeprogramować ją : od reaktywnej po wytrzymałą i silną.

Ziołowe składniki pochodzą z pięciu najbardziej ekstremalnych ekosystemów na Ziemi

  • Arktyka
  • regiony alpejskie
  • morze
  • pustynia
  • i las deszczowy

gdzie rośliny są narażone na różne ekstremalne siedliska i rozwinęły własne mechanizmy ochronne, aby przetrwać. Te substancje bioaktywne są wykorzystywane i stosowane w pielęgnacji skóry, ponieważ mają taki sam wpływ na skórę jak na roślinę. Dzięki temu S5 Skincare to nie tylko skuteczny produkt do pielęgnacji skóry, ale może również pomóc w zapobieganiu przedwczesnemu starzeniu się skóry.