titali Mydło z kosodrzewiny Nature

Jasność, świeżość & koncentracja!

WyprzedanoZaprzestano produkcji artykułu.

Podobne produkty:

Najel Aleppo - mydło  Amber & Oud
Saint Charles Mydło
Dr. Banfai Magia ogrodu

Opis

Jasność, świeżość & koncentracja. Mydło z kosodrzewiny z żywym i mocnym zapachem pobudza w nas ducha życia. Przynosi na wszystkich poziomach siłę i energię. Dba o więcej jasności i świeżości. Wzmacnia ducha i pamięć. Wzmacnia również zdolności koncentracji oraz wspiera umiejętności myślenia, zapamiętywania i przetwarzania. Tak więc mydło z kosodrzewiny pomaga przy psychicznym i cielesnym wyczerpaniu i zmęczeniu.

titali© mydła naturalne są w 100% roślinne, udoskonalone w 100% olejkami eterycznymi. Każda część mydła jest ręcznie wykonanym unikatem i osobiście tworzona przez Margit Hruska z miłością, radością, kreatywnością, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz pięknie zdobione.

W przeciwieństwie do produkcji przemysłowych, ręcznie wykonane mydła są bardziej delikatne i łagodniejsze dla skóry. Dzięki wysokiej jakości olejków roślinnych pozostają w tym mydle wolne kwasy tłuszczowe, które zastępują podczas mycia wodno - lipidowy film skóry. To sprawia, że skóra jest delikatna, chroni skórę przed wysuszeniem i reguluje długotrwale nawilżenie skóry.

Jest to produkt naturalny, dlatego może się nieco różnić od przedstawionego obrazka na naszej stronie!

Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: titali

Składniki

Ingredients: saponified cocos nucifera oil, olus oil, brassica napus oil, olea europaea oil, NaOH, 100% pure essential oil, pinus mugo pumilio, CI77288, CI77491, CI77492, CI7499, powered by Rostock-EssenzenTM

ocen klientów po polski dla titali Mydło z kosodrzewiny Nature