titali Naturalne mydło z sosny limby

Odetchnij głęboko, wolność & dobre samopoczucie!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • Delikatne & łagodne dla skóry
  • 100% naturalne, roślinne mydło
  • Chroni skórę przed wysuszeniem

Podobne produkty:

Najel Aleppo - mydło  Amber & Oud
Allegro Natura Mydło mięta i siemię lniane
Allegro Natura Mydło trawa cytrynowa i migdał

Opis

Oddychaj głęboko, bądź wolny & dobre samopoczucie!
Dzięki delikatnemu, jasnemu zapachowi olejkowi z sosny limby dba to mydło o świeży powiew, abyś mógł ponownie dobrze odetchnąć i poczuć się wolnym. Przynosi na wszystkich płaszczyznach siłę, odwagę i moc. Jest bardzo pomocny przy apatii, zmęczeniu. Dzięki działaniu olejku z sosny limby, jest wzmacniane działanie układu odpornościowego. W ten sposób możesz ponownie czuć się dobrze.

titali© mydła naturalne są w 100% roślinne, udoskonalone w 100% olejkami eterycznymi. Każda część mydła jest ręcznie wykonanym unikatem i osobiście tworzona przez Margit Hruska z miłością, radością, kreatywnością, z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą oraz pięknie zdobione.

W przeciwieństwie do produkcji przemysłowych, ręcznie wykonane mydła są bardziej delikatne i łagodniejsze dla skóry. Dzięki wysokiej jakości olejków roślinnych pozostają w tym mydle wolne kwasy tłuszczowe, które zastępują podczas mycia wodno - lipidowy film skóry. To sprawia, że skóra jest delikatna, chroni skórę przed wysuszeniem i reguluje długotrwale nawilżenie skóry.

Jest to produkt naturalny, dlatego może się nieco różnić od przedstawionego obrazka na naszej stronie!

Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Dla każdego typu skóry
Marka: titali

Składniki

Ingredients: saponified olea europaea oil, olus oil, cocos nucifera oil, helianthus annuus oil, NaOH, 100% pure essential oil pinus cembra, powered by Rostock-EssenzenTM

Akcesoria

ocen klientów po polski dla titali Naturalne mydło z sosny limby