Ekskluzywny mazażer do twarzy

Roller i Gua Sha do upiększjącej rutyny pielęgnacyjnej

Rutyna pielęgnacyjna owocująca poprawą kondycji skóry dzięki stosowaniu masażera-rollera do twarzy oraz Gua Sha w w krajach europejskich jest relatywnie nowym trendem, choć wiedza o dobroczynnych właściwościach tego rytuału wywodzi się z wiekowej azjatyckiej tradycji. Akcesoria do masażu w stylu azjatyckim mogą być wykonane z różnych minerałów uznawanych za kamienie lecznicze, choć najpopularniejszymi są te wykonane z jadeitu i kwarcu różowego.

Roller do twarzy: 19 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Podstawowym zadaniem masażerów do twarzy jest stymulacja mikrokrążenia poprzez delikatny nacisk na skórę, co również sprzyja lepszemu wchłanianiu się cennych składników zawartych w kosmetykach.
Klasyczny roller jest zwykle zaopatrzony w dwa kamienie mineralne o różnych rozmiarach - większy do masowania dużych obszarów, jak np. całej twarzy, szyi i dekoltu, oraz mniejszy do trudno dostępnych miejsc, takich jak okolice oczu lub nosa. Masaż rollerem doskonale współgra z kosmetykami w postaci serum lub olejku do twarzy dostosowanymi do danego typu skóry.

Masażer typu Gua Sha jest doskonałym uzupełnieniem rytuału masażu twarzy, gdyż nie tylko ułatwia skórze usuwanie toksyn, lecz dodatkowo pobudza krążenie, zapewniając w ten sposób rezultat w postaci zdrowej, promiennej cery.

Lista zalet stosowania masażerów obejmuje:

  • łagodzenie opuchnięć skóry wokół oczu
  • ukojenie i zrelaksowanie skóry
  • stymulację mikrokrążenia
  • poprawę wchłaniania składników odżywczych
  • efekt wygładzenia i ujędrnienia
  • efekt świeżej cery o zdrowym kolorycie