Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, bambus (50 ml)

Delikatna i naturalna ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami

28,99 zł

(579,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: bambus

Jeszcze 1 sztuka dostępna w magazynie.

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry - przede wszystkim wrażliwej
  • Szczególnie delikatny i ochronny
  • Bez alkoholu
  • NaTrue NaTrue
  • Testowane na nikiel Testowane na nikiel
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kupowane często z Santé – naturally. Family - żel pod prysznic z organicznym kokosem i wanilią, 950 ml

Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant, bambus (50 ml) 28,99 zł (579,80 zł / l)
Santé – naturally. Family - żel pod prysznic z organicznym kokosem i wanilią, 950 ml 63,00 zł (66,32 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Rozpieszczający i delikatny dezodorant w naturalny sposób chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Jego formuła nie zawiera alergenów ani alkoholu i jest idealna dla skóry wrażliwej. Wyselekcjonowane ekstrakty pielęgnują również wrażliwą okolicę pach.

Nr art.: GAC-BHP137
Zawartość: 50 ml
EAN: 8034094015246
Marka: Bio Happy
Rodzaje produktów: Dezodoranty
Typ skóry: Dla każdego typu skóry, Skóra wrażliwa
Właściwości: Bezalkoholowy, Testowane na nikiel, Unisex, Vegan
Zapachy: świeży, róża, cytrynowy / cytrusowy
Certyfikaty: NaTrue
Składniki (INCI)

Aqua, Saccharomyces/Laminaria Saccharina Ferment, Betaine, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Polyglyceryl-3 Caprate, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Glycerin, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract[2], Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Linalool[1], Geraniol[1], Citral[1]

  1. pochodzenia naturalnego
  2. z upraw ekologicznych
Informacje prawne
Producent: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Włochy, www.galacosmetici.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Bio Happy Neutral & Delicate Delicate Deodorant

3,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
1 (50%)
3 gwiazdki
1 (50%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder