Łatwo i pewnie kupować w Ecco Verde!

W Ecco Verde znajdziesz aktualnie wszystko o 14.800 naturalnych produktach kosmetycznych międzynarodowych producentów i ciągle ich przybywa! Od kremów do rąk, szamponów i produktów do pielęgnacji skóry po szeroki wybór przyjaznych dla skóry, mineralnych makijaży - w Ecco Verde znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie!

Tak dobre jak konwencjonalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki nie maja nic wspólnego z syntetycznymi, chemicznymi produktami kosmetycznymi. Wręcz przeciwnie! Naturalne kosmetyki nie są tylko dobre dla twojego ciała, ale również dla środowiska! Nasze produkt nie zawierają szkodliwych koktajli chemicznych i składają się z wysokiej jakości olejów organicznych i surowców roślinnych, które w znacznym stopniu pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Bez kompromisów - tylko oryginalne kosmetyki naturalne

Większość naszych produktów posiada certyfikaty naturalne kosmetyki. Zastanawiacie się, dlaczego tylko większość produktów posiada certyfikat? Odpowiedź jest prosta: nie zawsze marka może otrzymać certyfikat, ponieważ certyfikaty są z reguły bardzo drogie.

Zwłaszcza małe marki nie może sobie pozwolić na taką inwestycję. Naturalne kosmetyki powstają często w rodzinnych firmach na małą skalę i te firmy wolą inwestować pieniądze w ulepszenia produktów zamiast w certyfikaty. Jednak wiele z tych małych marek również spełniają standardy naturalnych kosmetyków nie posiadając certyfikatów.

Jak możesz się upewnić, że faktycznie kupujesz kosmetyki naturalne w EccoVerde, jeśli pojedyncze marki nie są certyfikowane?

My w EccoVerde postanowiliśmy już od początku, że nie zawieramy kompromisów i wybraliśmy prostą, aczkolwiek czasem trudną drogę. Dopiero wtedy możemy zapewnić, że nasi klienci nam ufają i mogą robić u nas zakupy bez obaw.

Jak wygląda ta bezkompromisowa droga? Prosto: marka może zostać przyjęta do Ecco Verde tylko na dwa możliwe sposoby.

  1. Gdy marka posiada jeden lub więcej naturalnych kosmetycznych certyfikatów gwarantujących jakość produktów, to jest przyjmowana.
  2. Jeśli marka nie posiada żadnych certyfikatów, kontrolujemy produkty tej marki ręcznie i bardzo dokładne. Jeśli produkty spełniają wytyczne i standardy naturalnych kosmetyków też zostaną przyjęte.

Jesteśmy bardzo surowi podczas sprawdzania produktów i nie zawieramy kompromisów. Jeśli marka jest bardzo popularna, ale nie spełnia standardów naturalnych kosmetyków, nie zostanie przez nas przyjęta. Może się też zdarzyć, że skład poszczególnych produktów ulegnie zmianie. Wtedy kontrolujemy je ponownie, aby upewnić się, że normy dla kosmetyków naturalnych są nadal spełnione.

W przypadku „mieszanego” katalogu, tzn. jeśli marka oferuje kosmetyki naturalne i konwencjonalne, wtedy jesteśmy bardzo ostrożni. Niewiele marek z mieszanym katalogiem można znaleźć w EccoVerde, u nas można znaleźć produkty takich marek, które są wyłącznie oryginalnymi kosmetykami naturalnymi. Generalnie jednak mamy tendencję, by nie oferować marek w EccoVerde, które nie posiadają w 100% naturalnych kosmetyków.

Tak piękne i łatwo jest robić zakupy

Zakupy w EccoVerde są łatwe i bez kolejek lub ciężkich toreb! Wystarczy wybrać swoje ulubione produkty, zapłacić wygodnie za pomocą karty kredytowej, PayPal, polecenia zapłaty, przedpłaty lub natychmiastowego przelewu, a my zajmiemy się resztą. Nasz przyjazny i kompetentny zespół chętnie pomoże w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności w każdej chwili!