Łatwo i pewnie kupować w Ecco Verde!

W Ecco Verde  znajdziesz aktualnie wszystko o 9.800 naturalnych produktach kosmetycznych  międzynarodowych producentów  i  ciągle więcej! Od kremów do rąk , szamponów i produktów pielęgnacji skóry do  szerokiego wyboru  przyjaznych dla skóry , mineralnych makijaży  - w Ecco Verde znajdziesz wszystko , co dusza zapragnie!

Kosmetyki naturalne  nie są w żadnym przypadku gorsze niż kosmetyki  chemiczne i syntetyczne. Przeciwnie! Z ich użyciem robisz coś dobrego dla Twojego zdrowia i pomagasz w ochronie środowiska. Nasze produkty są wolne od szkodliwych  chemicznych koktajli i  są produkwane na podstawie  wysokojakościowych olejków organicznych  oraz roślinnych surowców, w większości pochodzących z kontrolowanych, ekologicznych upraw. One nie są poddawane doświadczeniom na zwierzętach!

I zakupy w ECCO Verde są bardzo proste , bez kolejki i noszenia ciężkich toreb z zakupami do domu! Ty wybierasz  Twoje ulubione produkty , opłacasz poprzez kartę kredytową , PayPal, bank lub przekaz pocztowy , albo obciążenie konta  i resztą my się zajmiemy. Nasi mili i kompetentni pracownicy  stoją Tobie do pomocy przy wszelkich pytaniach lub niejasnościach !