Łatwe i bezpieczne kupowanie w Ecco Verde!

W Ecco Verde znajdziesz aktualnie wszystko o 20.900 naturalnych produktach kosmetycznych międzynarodowych producentów i ciągle ich przybywa! Od kremów do rąk, szamponów i produktów do pielęgnacji skóry po szeroki wybór przyjaznych cerze mineralnych produktów do makijażu - w Ecco Verde znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie!

Tak dobre jak konwencjonalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki nie maja nic wspólnego z syntetycznymi, chemicznymi produktami kosmetycznymi. Wręcz przeciwnie! Naturalne kosmetyki są nie tylko dobre dla twojego ciała, ale również dla środowiska! Nasze produkt nie zawierają szkodliwych syntetycznych składników chemicznych oraz mikroplastiku i składają się z wysokiej jakości olejów organicznych i surowców roślinnych, które w znacznym stopniu pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Bez kompromisów - tylko oryginalne kosmetyki naturalne

Większość naszych produktów posiada certyfikaty dla naturalnych kosmetyków Zastanawiacie się, dlaczego nie wszystkie produkty posiadają certyfikaty? Odpowiedź jest prosta: konkretna marka nie zawsze dysponuje wystarczającymi środkami finansowymi do otrzymania certyfikatu, ponieważ proces certyfikacji jest z reguły bardzo drogi.

Zwłaszcza małe, początkujące firmy nie mogą sobie pozwolić na taką inwestycję. Naturalne kosmetyki powstają często w rodzinnych manufakturach na małą skalę i te firmy wybierają inwestycję pieniądzy w ulepszenia formuł produktów zamiast w prestiżowe certyfikaty. Jednak wiele z tych małych firm również spełnia standardy dla naturalnych kosmetyków, mimo iż nie posiadają certyfikatów.

Jak możesz się upewnić, że faktycznie kupujesz kosmetyki naturalne w EccoVerde, jeśli pojedyncze marki nie są certyfikowane?

Nasz zespół EccoVerde postanowił już od początku, że nie zawieramy kompromisów, toteż wybraliśmy prostą, aczkolwiek czasem trudną drogę. Tylko wtedy możemy sprawić, że nasi klienci obdarzą nas pełnym zaufaniem i będą mogli robić u nas zakupy bez jakichkolwiek obaw.

Jak wygląda ta bezkompromisowa droga? Prosto: marka może zostać przyjęta do Ecco Verde tylko na dwa możliwe sposoby:

  1. Gdy marka posiada jeden lub więcej naturalnych kosmetycznych certyfikatów gwarantujących jakość produktów.
  2. Jeśli marka nie posiada żadnych certyfikatów, wówczas osobiście i z wielką dokładnością kontrolujemy produkty tej marki - jeśli produkty spełniają standardy naturalnych kosmetyków, też zostaną przyjęte.

Jesteśmy bardzo surowi podczas sprawdzania produktów i nie zawieramy kompromisów. Jeśli marka jest bardzo popularna, ale nie spełnia standardów wyznaczonych dla prawnego miana naturalnych kosmetyków, wówczas nie zostanie ona przez nas przyjęta. Może się też zdarzyć, że skład poszczególnych produktów ulegnie zmianie. Wtedy kontrolujemy je ponownie, aby upewnić się, że normy dla kosmetyków naturalnych są nadal spełnione.

W przypadku „mieszanego” katalogu, tzn. jeśli marka oferuje kosmetyki naturalne i konwencjonalne, wtedy jesteśmy bardzo ostrożni. Niewiele marek z mieszanym katalogiem można znaleźć w EccoVerde, u nas można znaleźć produkty takich marek, które są wyłącznie oryginalnymi kosmetykami naturalnymi. Generalnie jednak mamy tendencję, by nie oferować marek w EccoVerde, które nie posiadają w 100% naturalnych kosmetyków.

Tak pięknie i łatwo jest robić zakupy

Zakupy w EccoVerde są w pełni komfortowe, bez kolejek lub ciężkich toreb! Wystarczy wybrać swoje ulubione produkty, zapłacić wygodnie za pomocą karty kredytowej, PayPal, polecenia zapłaty, przedpłaty lub szybkiego przelewu, a my zajmiemy się resztą. Nasz przyjazny i kompetentny zespół zawsze chętnie pomoże w przypadku jakichkolwiek pytań lub niejasności!