beauty Blog

Iris Anti-Ageing Prebiotic od farfalla

Prawie wszystko zmienia się dla kobiety w okresie menopauzy: kwestionowany jest wygląd, jej rola i być może także zadanie zawodowe, a jej skóra ma nowe potrzeby i wymaga szczególnej pielęgnacji. Nowa linia pielęgnacyjna Farfalla zapewnia wsparcie...

Naturalne gąbki od Cose della Natura

Gąbki morskie są od wieków wykorzystywane przez ludzi do delikatnego mycia ciała. Dzięki swym naturalnym własciwościom są bardzo wytrzymałe, a w zależności od sposobu obróbki zapewniają zróżnicowaną intensywność masażu i peelingu.

Carbon Star od Pai

Do nocnej pielęgnacji skóry z wypryskami idealnie sprawdzi się upiększający, czarny olejek do twarzy! Wybierz najnoszy olejek marki Pai i ciesz się piękną, gładką skórą po przebudzeniu.

Innowacja w opakowaniach przyjaznych dla środowiska

Opakowania zewnętrzne kosmetyków stanowią znaczną część produkowanych opakowań oraz generowanych odpadów. Dzięki kartonikom i etykietom wykonanym z papieru z trawy, opakowania konieczne do higienicznego przechowywania oraz do sprzedaży kosmetków...

Pachnące jak bukiet róż!

Skandynawska marka kosmetyków naturalnych URTEKRAM oferuje aromatyczną pielęgnację dzięki linii Soft Wild Rose.

Ciekawostki o naturalnych dezodorantach

Jak działają naturalne dezodoranty? Co się w nich znajduje? Wiele osób zadaje te pytania, więc przyjrzymy się bliżej zagadnieniu - kliknij i przeczytaj.

HEJ ORGANIC linia dla skóry wrażliwej

Dobranie odpowiedniej pielęgnacji dla skóry wrażliwej może przysparzać problemów. Potrzeby skóry różnią się w zależności od osoby, co dodatkowo utrudnia znalezienie optymalnego rozwiązania... Na szczęście marka HEJ ORGANIC przychodzi z pomocą!