Natessance Organiczny olej kokosowy, 200 ml

Tłoczony na zimno i w 100% czysty

52,62 zł 59,00 zł -11%

(263,10 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Dla każdego typu skóry
  • Do twarzy, ciała i włosów
  • Działa odżywczo i nawilżająco

Kupowane często z Antos Krem nawilżający z ryżem, 50 ml

Natessance Organiczny olej kokosowy, 200 ml 52,62 zł (263,10 zł / l)
Antos Krem nawilżający z ryżem, 50 ml 36,94 zł (738,80 zł / l)
Cena całkowita: 89,56 zł
Opis

Organiczny olej kokosowy Natessence to uniwersalny kosmetyk naturalny. Pozyskiwany z miazgi kokosowej olej jest cenionym surowcem pielęgnacyjnym o wysokiej zawartości kwasu laurynowego.

Zastosowanie:

  • Olejek można stosować codziennie do pielęgnacji osób w każdym wieku.
  • Idealny do twarzy, ciała i włosów.

Wskazówki:

  • Olej kokosowy przyjmuje postać stałą w temp. niższej od ok. 25°C. Jest to naturalny proces, który nie ma niepożądanego wpływu na jakość oleju. Aby móc zaaplikowac olejek o formie stałej, wystarczy, że na krótko przed użyciem włożysz opakowanie do ciepłej kąpieli wodnej.
  • Przechowuj w chłodnym, suchym miejscu chronionym przed światłem.
Nr art.: GLN-1339933
Zawartość: 200 ml
EAN: 3517360018776
Marka: Natessance
Rodzaj rośliny: Palma kokosowa
Rodzaje produktów: Olejki pielęgnujące skórę
Właściwości: Vegan
Zapachy: kokos
Certyfikaty: One Voice, EU-Bio Siegel
Składniki

Cocos nucifera oil[1]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 3760 / 898 kj / kcal
tłuszcz 99,8 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 90,6 g
  w tym nienasycone kwasy tłuszczowe 1,2 g
węglowodany 0 g
  w tym cukier 0 g
białko 0 g
sól 0 g
Informacje o oleju koksowym
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francja, contact@leanature.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Natessance Organiczny olej kokosowy

2 recenzje klientów w innym języku

2,7 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
0 (0%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
2 (66%)
2 gwiazdki
1 (33%)
1 gwiazdka
0 (0%)

3 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.