My i nasze środowisko

"Zrównoważony rozwój jest rozwojem , który spełnia potrzeby obecnego pokolenia bez utraty możliwości dla przyszłych pokoleń do zaspokajania własnych potrzeb i wyboru ich stylu życia"

(Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie środowiska i rozwoju w Rio de Janeiro, 1992)

Dla naszego zespołu stoi zrównoważenie i ochrona środowiska jako filar naszej filozofii, na pierwszym miejscu

Już przy  adaptacji i przebudowie naszego biura  działaliśmy w tym kierunku. Szkło mleczne zostało zastąpione szkłem przezroczystym, aby oszczędzać energię elektryczną. W magazynie została poprawiona izolacja  - to oszczędza nie tylko energię, ale także koszty. Lodówki były kupowane  z myślą o ich wydajności  energetycznej  i przy instalacji Hardware zwróciliśżmy uwagę nie na szybkość, ale bardziej na oszczędność i zużycie energii. 

Przy tym jest bardzo istotne, aby  u każdego współpracownika  też  zaczynała się ochrona środowiska. Dlatego bardzo pilnujemy, aby poza godzinami pracy były wszystkie urządzenia wyłączone i pracownicy są zobowiązani do dokładnego segregowania odpadów.

Także wysyłka naszych produktów ma coś wspólnego ze zrównoważeniem. W ciągu ostatnich miesięcy zamieniliśmy materiał wypełniający nasze paczki . 95% naszych paczek ma teraz biologicznie ekologiczne żetony, jako materiał wypełniający.

Dlatego jest bardziej zrozumiałym, że u naszych dostawców zwracamy uwagę na ich zrównoważenie, rozwój i metody produkcji, aby zapewnić najlepsze produkty o najlepszym standarcie.

Produkty budzące nasze wątpliwości zostają wykluczone z naszego sortymentu, albo nie zostają do niego dołączone.