Biofficina Toscana Dwufazowa odżywka do włosów w sprayu, 150 ml

Odżywcza pielęgnacja włosów po opalaniu

63,47 zł 71,00 zł -11%

(423,13 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów narażonych na działanie słońca, soli morskiej lub chloru
  • Z dziewanną, kocanką i mocznikiem
  • Nawilża, ułatwia rozczesywanie i zmiękcza
  • Dwufazowa formuła bez spłukiwania, idealna na plażę i basen

Kupowane często z Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml

Biofficina Toscana Dwufazowa odżywka do włosów w sprayu, 150 ml 63,47 zł (423,13 zł / l)
Biofficina Toscana Odżywka do włosów, skoncentrowana i aktywna, 200 ml 57,04 zł (285,20 zł / l)
Cena całkowita: 120,51 zł
Opis

Dwufazowa odżywka do włosów w sprayu marki Biofficina Toscana to produkt bez spłukiwania przeznaczony do włosów narażonych na działanie słońca, soli morskiej lub chloru. Formuła zawiera ekstrakty z ekologicznej dziewanny i kocanki z Toskanii, mocznik oraz składniki kondycjonujące o działaniu nawilżającym i ułatwiającym rozczesywanie.

Idealna do stosowania nad morzem lub na basenie, pomaga ograniczać plątanie się włosów i utratę nawilżenia związaną z działaniem soli morskiej, chloru i promieni UV. Działanie kondycjonujące, zmiękczające i dyscyplinujące ułatwia rozczesywanie oraz pomaga pozostawić włosy miękkie i nawilżone bez konieczności spłukiwania. Zapach łączy wyraziste nuty owocowe i kwiatowe.

Najważniejsze właściwości

  • Do włosów narażonych na działanie słońca, soli morskiej lub chloru
  • Z ekologiczną dziewanną i kocanką z Toskanii
  • Z mocznikiem i składnikami kondycjonującymi
  • Działanie nawilżające, ułatwiające rozczesywanie, zmiękczające i dyscyplinujące
  • Pomaga ograniczać plątanie się włosów i utratę nawilżenia
  • Idealna nad morze i na basen
  • Dwufazowa formuła bez spłukiwania

Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem i rozpylić na włosach. Stosować nad morzem, na basenie lub po umyciu włosów. Można aplikować także pomiędzy kąpielami lub po spłukaniu włosów słodką wodą. Nie spłukiwać.

Nr art.: BTO-0321
Zawartość: 150 ml
EAN: 8003140492461
Marka: Biofficina Toscana
Konsystencja/postać: płyn
Stosowanie : Włosy
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Testowane na nikiel, Bezpieczna pielęgnacja w czasie ciąży, Vegan
Zapachy: kwiatowy, owocowy
Informacje ogólne: Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka z rozpylaczem / spray
Składniki (INCI)

Aqua, Lauryl Lactate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Urea, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Phenylethanol, Linalyl Acetate, Linalool, Sodium Benzoate, Undecyl Alcohol, Propandiol, Lactic Acid, Linalyl Acetate, Cumarin, Anise Alcohol

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Włochy, www.biofficinatoscana.com/en

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Biofficina Toscana Dwufazowa odżywka do włosów w sprayu

2 recenzje klientów w innym języku

4,5 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
3 (75%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (25%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 2 recenzje w innym języku.