Bioturm Szampon do włosów z owsem, 200 ml

Delikatne oczyszczanie włosów

60,00 zł

(300,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 56,39 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 53,42 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 48,67 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Ze szczególnie łagodnymi substancjami myjącymi
  • Zapewnia regenerację
  • Zaopatruje skórę w lipidy

Kupowane często z Bioturm Serum do skóry głowy, 150 ml

Bioturm Szampon do włosów z owsem, 200 ml 60,00 zł (300,00 zł / l)
Bioturm Serum do skóry głowy, 150 ml 74,00 zł (493,33 zł / l)
Cena całkowita: 134,00 zł
Opis

Szampon owsiany od BIOTURM zawiera koloidalny owies, a także kompleks lacto-intensive, który zapewnia regenerację. Jednocześnie organiczny olej owsiany dostarcza skórze bardzo potrzebnych lipidów, a szczególnie łagodne środki powierzchniowo czynne delikatnie oczyszczają i odżywiają włosy.

Stosowanie:

  • Nałożyć na mokre włosy, delikatnie wmasować i dokładnie spłukać.
  • Odpowiedni do codziennego mycia.
Nr art.: BIT-604
Zawartość: 200 ml
EAN: 4260026696045
Marka: Bioturm
Konsystencja/postać: żel
Rodzaje produktów: Szampony
Typ skóry: Skóra podrażniona, Skóra sucha
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy
Właściwości: Unisex, Bezzapachowe
Certyfikaty: BDIH - Cosmos Natural
Składniki (INCI)

Aqua, Alcohol, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamat, Whey (Molke)[1], Decyl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil[1], Xanthan Gum, Lactic Acid

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
O intensywnym kompleksie czynnym lacto
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Niemcy, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Bioturm Szampon do włosów z owsem

13 recenzji klientów w innym języku

3,8 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
12 (32%)
4 gwiazdki
11 (29%)
3 gwiazdki
10 (27%)
2 gwiazdki
4 (10%)
1 gwiazdka
0 (0%)

37 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
13 recenzji klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder