eco cosmetics Szampon z kwiatami lipy i owocem kiwi, 200 ml

Idealny do każdego typu włosów i wrażliwej skóry głowy

30,91 zł 34,99 zł -12%

(154,55 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 6 tylko 28,16 zł / Szt.-20%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealny do cienkich włosów
  • Rewilatlizuje skórę głowy
  • Większa objętość i blask

Kupowane często z Biofficina Toscana Ochronna odżywka do włosów zwiększająca objętość, 200 ml

eco cosmetics Szampon z kwiatami lipy i owocem kiwi, 200 ml 30,91 zł (154,55 zł / l)
Biofficina Toscana Ochronna odżywka do włosów zwiększająca objętość, 200 ml 53,42 zł (267,10 zł / l)
Cena całkowita: 84,33 zł
Opis

Z kwiatami lipy i owocem kiwi dla każdego rodzaju włosa.

Nadaje włosom połysk, objętość i witalność. Ten szampon wzbogacony kwiatami lipy* i owocem kiwi pielęgnuje wrażliwą skórę głowy i rewitalizuje delikatne i cienkie włosy.

100% zawartych składników jest pochodzenia naturalnego
95.2% zawartych składników roślinnych pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych
11,2% zawartych składników pochodzi z kontrolowanych upraw biologicznych

Nr art.: XDK-ECO-72207
Zawartość: 200 ml
EAN: 4033981722070
Marka: eco cosmetics
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy, włosy cienkie, do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Unisex, Vegan
Certyfikaty: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Składniki (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Tilia Cordata Extract[1], Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Sodium Chloride, Punica Granatum (Pomegranate) Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Alcohol, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Sodium Pca, Parfum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Limonene, Citronellal

  1. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

0 ocen klientów po polski dla eco cosmetics Szampon z kwiatami lipy i owocem kiwi

170 recenzji klientów w innym języku

4,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
152 (51%)
4 gwiazdki
85 (28%)
3 gwiazdki
44 (14%)
2 gwiazdki
10 (3%)
1 gwiazdka
5 (1%)

296 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 170 recenzje w innym języku.