Eliah Sahil Zestaw do higieny jamy ustnej, 105 g

Duet czyszczący bez fluoru i drażniących środków powierzchniowo czynnych

99,61 zł 108,00 zł -8%

(948,67 zł / kg, Wszystkie ceny zawierają VAT - plus koszty dostawy )

Zawartość: 105 g

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 1x Organiczny proszek do zębów z żeń-szeniem i goździkiem, 60 g
  • 1x Organiczny imbir w proszku do zębów, 45 g

Kupowane często z Eliah Sahil Gandusha Set - Zestaw olejów do higieny jamy ustnej, 200 ml

Eliah Sahil Zestaw do higieny jamy ustnej, 105 g 99,61 zł (948,67 zł / kg)
Eliah Sahil Gandusha Set - Zestaw olejów do higieny jamy ustnej, 200 ml 99,61 zł (498,05 zł / l)
Cena całkowita: 199,22 zł
Opis

Ten duet proszków do zębów zapewnia delikatne czyszczenie bez drażniących środków powierzchniowo czynnych i fluorków. Oba produkty są całkowicie naturalne, wegańskie i pakowane bez plastiku. Dokładnie czyszczą zęby i dbają o dziąsła dzięki cennym składnikom aktywnym.

Nr art.: ELS-ZPSET
Zawartość: 105 g
Marka: Eliah Sahil
Konsystencja/postać: proszek
Rodzaje produktów: Pielęgnacja jamy ustnej i zębów
Właściwości: Bezalkoholowy, Bez fluorków, Bez siarczanów, Unisex, Vegan
Certyfikaty: Vegan Society, Austria Bio Garantie
Ostrzeżenie: Dla dzieci poniżej 6 lat: Używaj tylko ilości pasty wielkości ziarnka grochu. Aby uniknąć połknięcia nadmiernej ilości pasty, nadzoruj szczotkowanie. W przypadku połknięcia większej ilości fluoru skonsultuj się ze stomatologiem lub lekarzem.
Wskazówki dotyczące przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Składniki (INCI)

Organiczny imbir w proszku do zębów

Diatomaceous Earth[1], Xylit[1], Zingiber Officinale Root Powder[2], Chamomilla Recutita Flower Powder[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Cinnamomum Cassia Bark Extract[2], Croton Lechleri Resin Powder[1]

  1. pochodzenia naturalnego
  2. z kontrolowanych upraw ekologicznych

Organiczny proszek do zębów z żeń-szeniem i goździkiem

Xylit[1], Saponaria Officinalis Root Powder[2], Chamomilla Recutita Flower Powder[1], Pimpinella Anisum Seed Powder[1], Panax Ginseng Root Powder[1], Betula Pendula (White Birch)[1], Withania Somnifera (Ashwagandha) Root Powder[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Zingiber Officinale Root Powder[1], Eugenia Caryophyllus Flower Bud Powder[1], Solum Fullonum[2], Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum[2], Xanthan Gum[2], Croton Lechleri Resin Extract[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. pochodzenia naturalnego
Informacje o produkcie
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Eliah Sahil Zestaw do higieny jamy ustnej

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder