ELIAH SAHIL kosmetyki naturalne

Innowacyjne, zrównoważone produkty do pielęgnacji całego ciała

Marken / ELIAH SAHIL Beauty

ELIAH SAHIL: 33 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Już w latach 90-tych Silvio Perpmer, dyrektor generalny i założyciel firmy Eliah Sahil, założył międzynarodową bestsellerową markę środków czystości i detergentów Planet Pure. Wraz z narodzinami jego syna Eliaha pojawił się pomysł stworzenia w 100% naturalnych i delikatnych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji skóry i włosów. Od tego czasu marka z certyfikatem ekologicznym opracowuje innowacyjne, unikalne produkty. Szczególnie wyróżniają się produkty w formie proszku - jak np. szampony do mycia włosów w proszku na mokro. Ta metoda pozwala na zaoszczędzenie aż 70% zużywanej wody w porównaniu z konwencjonalnymi szamponami.

Przetwarzane zostają wyłącznie surowce w ich najczystszej postaci. Wysokiej jakości esencje z ziół, kwiatów i minerałów są delikatnie ekstrahowane i starannie przetwarzane, aby składniki aktywne, takie jak olej z nasion róży lub orzechów myjących, lecznicza glinka czy żeń-szeń mogły rozwinąć pełnię swojego potencjału. Wszystkie surowce pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i są w 100% wegańskie i wolne od testów na zwierzętach.

Eliah-Sahil stosuje również koncepcję opakowań bez plastiku, a wszystkie pojemniki można w 100% poddać recyklingowi i biodegradacji.

Aby dać coś naturze, Eliah Sahil wspiera zrównoważone i społeczne projekty na całym świecie. Na przykład 50 centów z każdego sprzedanego szamponu dla dzieci trafia do "Allin Mikuna - zdrowe karmienie dzieci". Projekt "Blooming Meadows" również otrzymuje wsparcie w celu nadania naszemu krajobrazowi jak najwięcej zieleni.