Profesionalna pielęgnacja włosów od BIO A+O.E.

Cały asortyment produktów w skrócie

Włoska marka BIO A + OE oferuje profesjonalną pielęgnację włosów, jak w salonie fryzjerskim z absolutnie organicznych składników. Łączy w sobie piękno ze zrównoważoną zdrową pielęgnacją.

BIO A+O.E.: 13 produktów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Dzięki swojej filozofii BIO A + OE stanowi prawdziwą alternatywę dla tradycyjnej pielęgnacji z salonu, która często zawiera szkodliwe składniki dla ludzi i środowiska. Cały asortyment produktów jest skomponowany z ekologicznych składników i posiada certyfikat ECOCERT.

Już w nazwie marki można rozpoznać te standardy:

  • BIO A oznacza wodę organiczną (Bio Aqua). Uzyskuje się to przez destylację roślin leczniczych z rolnictwa ekologicznego.
  • OE oznacza esencję olejową (Olio Essence). Jest to w 100% naturalne i jest również destylowane z roślin leczniczych.

BIO A + OE jest zatem innowacją w dziedzinie pielęgnacji w salonach kosmetycznych, a dzięki wysokiej jakości składnikom ziołowym włosy mogą być optymalnie odżywione i mogą swobodnie oddychać.

Marka oferuje różne "programy pielęgnacyjne", które składają się z poszczególnych produktów, a tym samym zaspokajają potrzeby różnych rodzajów włosów. Numeracja produktów ułatwia kompilację w koordynacji z odpowiednimi typami włosów.