Pachnące jak bukiet róż!

Pachnące jak bukiet róż!

Skuś się na uwodzicielski zapach dzikich róż

Inspiracją dla powstania linii Soft Wild Rose duńskiej marki URTEKRAM są owoc i kwiat dzikiej róży. Naturalnymi kosmetykami z tej linii możesz do woli rozpieszczać siebie lub ukochaną osobę! Subtelny aromat produktów Soft Wild Rose zachęca do marzeń, podczas gdy cenne roślinne ekstrakty organiczne, m.in z róży i z aloesu, optymalnie pielęgnują skórę normalną i suchą oraz włosy farbowane, dostarczając im odpowiedniej dozy nawilżenia.

Delektuj się chwilą, wsłuchaj się w głos natury, doświadcz nordyckiego piękna.

Wszystkie produkty są wegańskie, w 99 - 100% pochodzenia naturalnego, a jako kosmetyki organiczne posiadają certyfikat ECOCERT Cosmos Organic i są pakowane w opakowania pochodzenia roślinnego, które zostały wykonane z odpadów trzciny cukrowej. Oznacza to, że opakowania produktów są wytwarzane w sposób przyjazny dla środowiska i można je przekazać do recyklingu poprzez wrzucenie do żółtego pojemnika na odpady.

Zatroszcz się o suchą skórę

Dzięki łagodnym cukrowym substancjom myjącym, będącym bazą dla żelu do mycia ciała Soft Wild Rose, skóra zostaje dokładnie oczyszczona, z jednoczesnym zachowaniem dobrej kondycji naturalnej bariery ochronnej. Organiczne ekstrakty z owoców i kwiatów dzikiej róży oraz z aloesu zapewniają skórze intensywne nawilżenie i pielęgnację podczas kąpieli pod prysznicem.

Balsam do ciała Soft Wild Rose zawiera wartościowe organiczne składniki pielęgnacyjne, jak np. masło shea oraz olejki z pestek moreli i jojoba. Współdziałanie cennych roślinnych tłuszczy oraz ekstraktu z aloesu zapewnia rozpieszczające, długotrwałe nawilżenie i sprawia, że skóra ciała staje się jedwabiście miękka i zdrowo lśniąca.

Płynne mydło do mycia rąk Soft Wild Rose otula dłonie urokliwym zapachem dzikiej róży i skutecznie oczyszcza powierzchnię skóry dzięki mocy łagodnych cukrowych substancji myjących. Receptura płynnego mydła zapobiega przesuszeniu skóry za sprawą nawilżającego oddziaływania aloesu i gliceryny.

Krem do rąk Soft Wild Rose to doskonały wybór jako pielęgnacja po zabiegu manicure! Organiczna pielęgnacja na bazie takich skarbów natury, jak np. odżywczego masła shea, oliwy z oliwek, olejków ze słodkich migdałów i z jojoba, doskonale odżywiaja i ujędrniają skórę, podczas gdy organiczne ekstrakty z kwiatów róży i nawilżający organiczny wyciąg z aloesu nadają skórze niebywałą miękkość.

Otocz opieką farbowane włosy

Włosy farbowane i suche wymagają specjalnej, wieloaspektowej pielęgnacji. Formuła szamponu Soft Wild Rose optymalnie myje włosy dzięki obecności cukrowych substancji myjących. Ekstrakt z jarmużu nadmorskiego zapobiega utracie koloru poprzez stylizację i mycie oraz zapewnia długotrwałą ochronę koloru. Odżywczy ekstrakt z buraków zapewnia żywy połysk koloru i zdrowy wygląd włosów.

Odżywka do włosów z tej samej linii idealnie nadaje się do późniejszej pielęgnacji. Ekstrakty z nadmorskiego jarmużu zapewniają długotrwałą ochronę przed utratą koloru podczas zabiegów stylizacji i mycia. Odżywczy ekstrakt z buraka zapewnia wspaniały połysk i zachowanie głębi koloru. Organiczny olej kokosowy dzięki swym pielęgnującym właściwościom ułatwia rozczesywanie i zapewnia efekt miękkich, lśniących włosów.

Kilka słów o URTEKRAM:

Czy wiesz, że skandynawska marka kosmetyków naturalnych URTEKRAM istnieje od prawie 50 lat? Organiczna żywność i kosmetyki naturalne oferowane przez markę na przestrzeni lat zawsze powstawały w sercu Danii. W 1972 roku założyciele firmy otworzyli w Kopenhadze mały „Urtekræmmer”- rodzaj sklepu ze zdrową żywnością. W 1989 roku jako miejsce zbudowania do dzisiaj aktywnego zakładu produkcyjnego został wybrany fiord Mariager w północnej Jutlandii. Atmosfera, w której powstają produkty do pielęgnacji włosów, skóry i zębów, jest sielska, przepełniona spokojem i rodzinnym ciepłem.
URTEKRAM jest wyrazem pionierskiego ducha, lojalności i zaangażowania oraz jest śmiałą deklaracją kochającego objęcia i akceptacji skarbów natury - oto właśnie, co oznacza nazwa "URTEKRAM":

URTE | Zioła
KRAM | Objęcia