Bioearth Bio komórkowe fango

efektywna pielęgnacja przeciw celulitom!

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta
  • działa na naturalnej podstawie
  • t glinką & algami
  • idealne dla zwalczania poduszeczek tłuszczowych

Opis

Ten specjalny produkt do pielęgnacji jest oparty na glince pochodzącej z Monte Rosa. Biocell-błoto jest całkowicie naturalnym produktem,pozyskiwanym ze stoków Monte Rosa, tam przetwarzanym i suszonym na słońcu gór. Poprzez dodatek alg , jak i eterycznych olejków podniosła się skuteczność tej glinki i sprawiła, że produkt jest efektywnym partnerem przy zwalczaniu poduszeczek tłuszczu i celulitów.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się dodatkowe stosowanie kremu przeciw celulitom od Bioearth.

Składniki aktywne: glina Monte Rosa, organiczny Aloe Vera, ekstrakt z nieśmiertelnika , organiczny.

Zastosowanie:
Z szortami : stosować Bio błoto komórkowe na dotkniąte części ciała i wmasować okrężnymi ruchami . Następnie włożyć szorty i pozostawić fango na 45 minut . Po tym obmyć ciepłą wodą i użyć krem przeciw celulitom ( szorty nie są zawarte w dostawie!).
Bezpośrednie zastosowanie: Bio błoto komórkowe nanieść okrężnymi ruchami na dotkniąte cząści ciała . Następnie owinóć je celofanem i pozostawić na 45 minut. Starannie obmyć ciepłą wodą.
Użycie w wannie: woda powinna być bardzo ciepła Bio fango dodać do wody . Pozostać w wannie przez 45 minut i cieszyć się tą relaksującą kąpielą . Resztki fango obmyć starannie. Pozwól Twojemu ciału się spocić, zanim, użyjesz krem przeciw celulitom. Użycie w wannie powinno następić dopiero po trzykrotnym bezpośrednim użyciu na skórę.

Rodzaje produktów: Serum
Typ skóry: Cellulitis
Marka: Bioearth

Składniki

Składniki (INCI): woda , Solum fullonum, - ziemia Fullera , Sorbitol, Bentonit, gliceryna, Aloe Barbadensis liście, alkohol benzylowy, sorbinian potasu, wyciąg z bluszczu pospolitego - Hedera helix, Helichrysum angustifolium ekstrakt z kwiatów kocanki , ekstrakt morszczyna pęcherzykowatego, , Juniperus Communis - olej owoców jałowca pospolitego, Lavandula angustifolia - olej lawendy, Limonene, Linalool.

Oceń produkt

ocen klientów po polski dla Bioearth Bio komórkowe fango

1 recenzja klienta w innym języku

4,3 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (50%)
4 gwiazdki
1 (25%)
3 gwiazdki
1 (25%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

4 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.