Hari Tea Wewnętrzna wiedza (spirytualny)

Zaufaj sobie z tymiankiem i czerwonokrzewem

Ten produkt nie jest już oferowany przez producenta

Podobne produkty:

Hari Tea Bio Buddha Box
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Spokój"
Organiczna herbata ziołowa z przyprawami "Odwaga"

Opis

Jeśli życie stawia przed tobą wyzwania i nawet Twoi najlepsi przyjaciele nie potrafią Ci dać odpowiedniej rady - to nie daj się zmylić. Bądź w kontakcie z częścią siebie, która jest ze wszystkim połączona. Głęboko w sercu wiesz przecież, co jest dobre dla Ciebie. Oddychaj głęboko i zaufaj sobie oraz ciesz się siłą tymianku i czerwonokrzewu.

"Wewnętrzna wiedza" jest ręcznie wykonaną herbatą z organicznych ziół i przypraw z tymianku i czerwonokrzewu. Pyszne herbaty Hari są sporządzone według różnych starych receptur. Są one wypełniane w drobne woreczki z bawełny, tak "uspakajają", aby później mogły rozwijać swój cudowny aromat.

Dla Hari herbat są zioła, kwiaty i przyprawy grubo rozdrabniane i porcjowane do delikatnych woreczków z bawełny. Tak pozostają zatem eteryczne olejki. Zawiera niuanse smakowe, aby przy zalewaniu rozwijały niezapomniany zapach i smak.

Aby spotkać się różnymi sytuacjami i wyzwaniami życia codziennego przygotowaliśmy herbaty Hari w 11 rodzajach rozwiniętych dla 4 następujących obszarów:

  • Cielesny- Ciało jest świątynią, w której mieszkamy. Utrzymać je zdrowe i w równowadze jest ważnym wkładem do przyjemnego życia
  • Duchowy- Nasza zdolność do uchwycenia czegoś: Potrzebujemy jasnego umysłu, który może szybko gromadzić informacje i je przetwarzać.
  • Inspirujące - Co jest możliwe? Jakie marzenia inspirują nas i dają nam kreatywną siłę?
  • Spirytualny- Nasza zdolność do zjednoczenia: nie istniejemy oddzieleni od innych ale jesteśmy częścią całości. Każdy z nas jest falą w tym samym oceanie.

Zawartość: 10 Torebek herbat, waga: 20 g (10 x 2 g)

Rodzaje produktów: Herbaty i akcesoria
Marka: Hari Tea
Właściwości: Ajurwedyjski

Składniki

Skład: Rooibos * (52%), tymianek * (11%), trawa cytrynowa *, krzewów miód *, kardamon *, mięta pieprzowa *, cynamon *, kurkuma *, czarny Pepp roku *, cytryna mirtu *, sok cytrynowy *, skórka pomarańczowa *, płatki róż * , * = Organic.

ocen klientów po polski dla Hari Tea Wewnętrzna wiedza (spirytualny)