Naturalne kosmetyki Hind Lafram

Specjalistyczna pielęgnacja włosów z Włoch

Hind Lafram to innowacyjne, luksusowe i certyfikowane naturalne kosmetyki do włosów skierowane do muzułmańskich kobiet. Dla pięknych, zdrowo wyglądających włosów.

Pielęgnacja sygnowana marką Hind Lafram jest również skierowana do wszystkich tych, których włosy są zwykle pod nakryciem głowy (kapelusz, czapka, peruka, chusta lub hidżab).

Hind Lafram: 3 produkty

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Włoska marka Hind Lafram była wcześniej znana jako jedyna marka modowa skierowana do muzułmańskich kobiet. Obecnie oferta marki została rozszerzona o specjalną pielęgnację włosów, która jest nie tylko całkowicie naturalna, nietestowana na zwierzętach, ale i wegańska oraz produkowana we Włoszech.

Ta pielęgnacja skierowana jest do osób noszących chusty oraz dla każdego, kto z różnych powodów musi zasłaniać włosy przez długi czas. Warto zaznaczyć, że samo zakrywanie włosów nie jest sprawcą ich obciążania lub łamania. Problemem jest stosowanie nakrycia głowy z syntetycznej tkaniny, która blokuje przepływ powietrza, powodując swędzenie, nadmierne wydzielanie sebum i podrażnienie skóry głowy. Dlatego istotne jest stosowanie odpowiednich produktów do pielęgnacji, które są naturalne i opracowane specjalnie z myślą o zaistniałym problemie.

Produkty Hind Lafram są:

  • wegańskie
  • nietestowane na zwierzętach
  • certyfikowane przez AIAB
  • wolne od parabenów, silikonów, siarczanów, barwników i olejów mineralnych