Lavera Delikatne mydło pielęgnujące - basis sensitiv, 250 ml

Szczególnie łagodne oczyszczenie skóry o każdej porze

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 16,92 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 16,03 zł / Szt.-11%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Także dla suchej, wrażliwej skóry
  • Oczyszcza bez wysuszania
  • pH neutralne

Kupowane często z Lavera Delikatne mydło pielęgnujące - basis sensitiv, Uzupełnienie 500 ml

Lavera Delikatne mydło pielęgnujące - basis sensitiv, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Lavera Delikatne mydło pielęgnujące - basis sensitiv, Uzupełnienie 500 ml 23,99 zł (47,98 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Łagodna formuła tego szczególnie dobrze tolerowanego przez skórę mydła zapewnia delikatne czyszczenie. Został opracowany z organicznym aloesem i organicznym rumiankiem i jest idealny dla wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej i suchej. Ich neutralna dla skóry formuła pianki delikatnie się pieni i oczyszcza bez wysuszania skóry.

Zastosowanie: Spień dozę kosmetyku w dłoniach, masuj przez chwilę, a następnie spłucz dokładnie ciepłą wodą.

Nr art.: LA-116531
Zawartość: 250 ml
EAN: 4021457667550
Marka: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Konsystencja mydła: W płynie
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Mydła
Typ skóry: Skóra wrażliwa, Skóra sucha
Właściwości: wielokrotnego napełniania, pH neutralne dla skóry, Refill - opakowanie uzupełniające, Unisex, Vegan
Certyfikaty: NaTrue, Vegan Society
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: w różnych woreczkach, butelka z pompką
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. z naturalnych olejków eterycznych
Uwaga producenta
Informacje prawne
Producent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Niemcy, www.lavera.de/impressum

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Lavera Delikatne mydło pielęgnujące - basis sensitiv

45 recenzji klientów w innym języku

4,6 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
71 (73%)
4 gwiazdki
16 (16%)
3 gwiazdki
8 (8%)
2 gwiazdki
2 (2%)
1 gwiazdka
0 (0%)

97 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
45 recenzji klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder