Lavera Odżywka pielęgnacyjna odbudowa i ochrona, 200 ml

Długotrwale regeneruje strukturę włosów

25,99 zł

(129,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 20 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 21 października

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 24,13 zł / Szt.-7%
  • od 3 tylko 22,86 zł / Szt.-12%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i zniszczonych
  • Z organicznym olejem arganowym i peptydami
  • Nawilża

Kupowane często z Lavera Szampon pielęgnacyjny odbudowa i ochrona, 250 ml

Lavera Odżywka pielęgnacyjna odbudowa i ochrona, 200 ml 25,99 zł (129,95 zł / l)
Lavera Szampon pielęgnacyjny odbudowa i ochrona, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Odżywka zapewnia intensywną pielęgnację zestresowanym, suchym i zniszczonym włosom. Formuła łączy organiczny olej arganowy ze wzmacniającymi peptydami, aby wzmocnić strukturę włosów i naprawić ich powierzchnię. Formuła pielęgnacyjna ma na celu nadanie włosom naturalnego blasku. Odżywka jest szczególnie odpowiednia do zapewnienia włosom dodatkowej dawki pielęgnacji.

Sposób stosowania:

  • Wmasować odżywkę w umyte, wilgotne długości włosów i pozostawić na krótko.
  • Następnie dokładnie spłukać włosy wodą.
Nr art.: LA-116358
Zawartość: 200 ml
EAN: 4021457666942
Marka: Lavera
Odcienie: wszystkie farby do włosów
Konsystencja/postać: krem
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: włosy pozbawione blasku, włosy zniszczone, włosy suche
Właściwości: Unisex, Vegan
Zapachy: słodki
Certyfikaty: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Rodzaj opakowania: butelka
Składniki (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Alcohol Denat[3], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Isoamyl Laurate, Glycerin Soja Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Chenopodium Quinoa Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Seed Extract[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract[1], Pisum Sativum Peptide, Glycerin, Lecithin, Glyceryl Undecylenate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Lactobacillus Ferment, Lactic Acid, Parfum[2], Benzyl Salicylate[2], Linalool[2]

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
  2. pochodzenia naturalnego
  3. wykonane z bio-składników
Uwaga producenta
Informacje prawne
Producent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Niemcy, www.lavera.de/impressum

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lavera Odżywka pielęgnacyjna odbudowa i ochrona

5 recenzji klientów w innym języku

4,1 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (62%)
4 gwiazdki
1 (12%)
3 gwiazdki
1 (12%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
1 (12%)

8 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 5 recenzje w innym języku.


Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder