LÉA NATURE SO BiO étic kosmetyki naturalne

Wszystkie kosmetyki marki: dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Szukaj według kategorii

Marken / LÉA NATURE SO BiO étic

Polecamy

   LÉA NATURE SO BiO étic: 231 artkułów

   Filtry

   Wszystkie ceny zawierają VAT

   Kiedy kobiety zaczęły kwestionować konwencjonalne kosmetyki, narodziła się francuska marka LÉA NATURE SO BiO étic Dopiero w 2007 roku, kiedy dedykowany przedsiębiorca Charles Kloboukoff zdecydował, że nadszedł czas, aby zaoferować tym kobietom alternatywę w postaci naturalnych kosmetyków - a tym samym bezpieczeństwo, wydajność i przyjemność. Badania, rozwój i produkcja LÉA NATURE SO BiO étic są prowadzone ściśle zgodnie z normami etycznymi: w odniesieniu do ludzi, zdrowia i przyrody .

   To był początek nowej rewolucji kosmetycznej - „etyki kosmicznej” z natury, stworzonej ludzkimi rękami dla piękna kobiet.

   Ponadto LÉA NATURE SO BiO étic zwraca uwagę, w miarę możliwości, na faworyzowanie lokalnych dostawców i producentów, a także wspieranie osób w procesie certyfikacji, które chcą przejść na uprawę ekologiczną w regionie, w którym znajduje się firma LÉA NATURE SO BiO étic.
   W przypadku surowców, które nie mogą być produkowane regionalnie, wielką wartość przykłada się do sprawiedliwego handlu. Ponieważ LÉA NATURE SO BiO étic dąży do zapewnienia dostawcom i producentom, a także miejscowej ludności korzyści z handlu w kategoriach społecznych, ekonomicznych i zdrowotnych.

   Wszystkie LÉA NATURE SO BiO étic są:

   • certyfikowane ECOCERT - i Cosmébio
   • w opakowaniach nadających się do recyklingu
   • wolne od parabenów, silikonów i parafiny
   • bez syntetycznych zapachów i barwników