Kosmetyki naturalne od NATURA SIBERICA

Certyfikowane produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów

NATURA SIBERICA to naturalne i ekologiczne kosmetyki z ziołami i aktywnymi składnikami pochodzącymi z wymagającego północnego klimatu. Ponadto marka osiąga niezrównany stosunek ceny do wydajności i ekologiczne podejście.

Szukaj według kategorii

NATURA SIBERICA: 119 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Region północny to prawdopodobnie jeden z najbardziej oryginalnych i unikalnych obszarów świata, który znany jest z niezwykle trudnych warunków klimatycznych. Roślinność jest niezwykle trwała i bogata w ochronne związki fitochemiczne, które przetrwają w tak trudnych warunkach. Te ziołowe składniki aktywne są stosowane w NATURA SIBERICA, aby zachować i promować piękno i młodość skóry i włosów o ich niezrównanych właściwościach i mocy. Zioła i rośliny lecznicze pochodzą z dzikiej kolekcji lub z własnej ekologicznej farmy.

W 2013 r., We współpracy z przedstawicielami rdzennych ludów syberyjskich, zaczęto zakładać własne rolnictwo ekologiczne , które jest certyfikowane zgodnie z europejską normą ekologiczną EU 834/0 . Tam rodzime rośliny potrzebne do produkcji produktów NATURA SIBERICA są uprawiane i zbierane ręcznie na 33 ha ziemi. Aktywne zaangażowanie społeczne firmy obejmuje tworzenie miejsc pracy dla lokalnej ludności oraz inicjowanie i promowanie programów ochrony i uprawy rzadkich roślin.

Produkty NATURA SIBERICA to:

  • nagrodzony wieloma nagrodami międzynarodowymi
  • nagrodzony różnymi znanymi certyfikatami (BDIH, ECOCERT i ICEA)