Saint Charles: tradycyjna innowacja

Saint Charles: tradycyjna innowacja

Marka Saint Charles łączy w sobie tradycję i innowacyjność oraz produkuje naturalne kosmetyki w duchu TEM.

Marka Saint Charles oznacza produkty, które są zaangażowane w Tradycyjną Europejską Medycynę. W oparciu o tę wiedzę powstają nowoczesne kosmetyki do ciała, skóry i włosów. Oprócz tego powstają również herbaty dla umysłu i duszy. Wszystkie produkty tej marki odzwierciedlają stare i sprawdzone metody w połączeniu z najnowszą wiedzą, aby stworzyć coś nowego, coś lepszego.

Prawdziwa tradycja

Apteka Saint Charles została założona w 1886 roku i od tego czasu ma stałe miejsce w wiedeńskiej dzielnicy Mariahilf. Od 2006 roku nosi obecną nazwę. W tym samym roku stworzono kosmetyki Saint Charles Cosmothecary w zakresie naturalnych kosmetyków i odpowiednie zabiegi w celu przetworzenia lokalnych ziół na cenne naturalne kosmetyki lub stworzenia pysznych herbacianych kreacji. W tym celu uruchomiono dwie linie - Saint Charles Cosmetics i Naturals.

Filozofia

Filary filozofii Saint Charles to:

Tradycyjna Europejska Medycyna (TEM) przyjmuje ciało jako całość. Jeśli coś jest nie tak, istnieje nierównowaga. To powinno być zrównoważone na poziomie fizycznym i mentalnym.

Innowacja: wiedza farmaceutyczna przekazywana z pokolenia na pokolenie, zawsze dostosowywana do najnowszych wyników, która gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość i jakość.

Zadowolenie klienta stoi na pierwszym miejscu. Saint Charles nie tylko spełnia oczekiwania klientów, ale także stara się je wyprzedzać.

Staranny wybór surowców

Kosmetyki Saint Charles używają tylko wykwintnych surowców, dlatego wybór producentów i dostawców jest bardzo dokładny. Surowce muszą spełniać najwyższe kryteria ekologiczne i etyczne, jednocześnie zapewniając wyjątkową czysto biologiczną jakość.

Szeroka gama produktów

Saint Charles ma szeroką gamę produktów. To między innymi:

  • pyszne, wykwintne kompozycje herbaciane
  • urzekające mieszanki zapachowe
  • wysokiej jakości produkty spożywcze
  • kojące produkty spa

Tutaj znajdziesz nasz szeroki wybór produktów Saint Charles.