NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml

Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy

39,99 zł

(79,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 2 tylko 37,72 zł / Szt.-6%
  • od 3 tylko 35,73 zł / Szt.-11%
  • od 6 tylko 32,56 zł / Szt.-19%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i wrażliwej skóry głowy
  • Nadaje włosom gładkość
  • Szczególnie łagodny i pielęgnujący
  • ICEA ICEA
  • Testowane na nikiel Testowane na nikiel
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kupowane często z NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml 39,99 zł (79,98 zł / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml 30,99 zł (154,95 zł / l)
Cena całkowita: 70,98 zł
Opis

Ten łagodny szampon jest idealny do codziennego stosowania na wszystkich rodzajach włosów. Jego formuła została wzbogacona o wyselekcjonowane składniki, takie jak proteiny ryżu, pantenol i organiczny ekstrakt z owsa, które znane są ze swoich wyjątkowych właściwości. Intensywnie odżywia włosy, zapewniając jednocześnie delikatne, naturalne oczyszczanie.

Stosowanie:

  • Nałożyć odpowiednią ilość szamponu na mokre włosy, spienić, a następnie spłukać.
  • W razie potrzeby powtórzyć aplikację.
Nr art.: XBO-GP-NEB39
Zawartość: 500 ml
EAN: 8002849494394
Marka: NeBiolina
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: wrażliwa skóra głowy, do każdego rodzaju włosów
Właściwości: Testowane na nikiel, Unisex, Vegan
Certyfikaty: ICEA
PAO: 12 miesięcy
Wskazówki dotyczące przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła
Rodzaj opakowania: butelka
Dla kogo - niemowlę i dziecko: dziecko
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. z upraw ekologicznych
Linia produktów z owsem
Informacje prawne
Producent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Włochy, www.nebiolina.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla NeBiolina Gentle Shampoo

74 recenzje klientów w innym języku

4,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
62 (59%)
4 gwiazdki
16 (15%)
3 gwiazdki
14 (13%)
2 gwiazdki
8 (7%)
1 gwiazdka
5 (4%)

105 ocen

Brak opinii w języku: polski. Dostępne są 74 recenzje w innym języku.