Naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała od Organic Shop

Produkty do pielęgnacji ciała i duszy od Organic Shop

organic shop to owocowe produkty do pielęgnacji w kolorowym designie. W asortymencie marki znajdziesz cukrowe peelingi do ciała z mango, maliną, jeżyną i innymi pysznymi owocami. Delikatne body mousse, szampony i odżywki do włosów, kremy do ciała i twarzy, a nawet pasty do zębów. Poznaj ten kolorowy i owocowy świat!

Szukaj według kategorii

Marken / organic shop

Organic Shop: 96 artkułów

Filtry

Wszystkie ceny zawierają VAT

Świat naturalnego piękna, w którym najlepsze owoce, zioła i przyprawy są wykorzystywane do tworzenia przyjemnej i skutecznej linii pielęgnacyjnej. Organic shop wykorzystuje sprawdzone receptury i kombinacje dla swoich własnych receptur kosmetycznych i nadaje im nowoczesny charakter, aby móc oferować innowacyjne produkty z naturalnych składników.

W organis shop uważa się, że kosmetyki naturalne powinny być dostępne dla wszystkich, co znajduje odzwierciedlenie w nieodpartym stosunku ceny do jakości przy ogromnej dawce dobrego samopoczucia.

Wszystkie produkty z organic shop są co najmniej w 98% naturalne, a główny składnik pochodzi z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Wśród szerokiej gamy produktów jest również wiele produktów wegańskich.

Produkty marki organic shop są wolne od:

  • eksperymentów na zwierzętach
  • inżynierii genetycznaej
  • kontrowersyjnych chemikaliów
  • parabenów i ftalanów
  • syntetycznych kolorów i perfum