Rio De Coco od CMD - cenna ochrona i pielęgnacja

Rio De Coco od CMD - cenna ochrona i pielęgnacja

W tym artykule chcemy zaprezentować Wam serię pielęgnacyjną Rio De Coco firmy CMD. Linia ta charakteryzuje się zastosowaniem najlepszego olejku kokosowego wraz ze wszystkimi jego zaletami.

Seria pielęgnacyjna Rio De Coco jest wyjątkowa oraz rozpieszcza skórę i zmysły dzięki cennym właściwościom pielęgnacyjnym i cudownemu zapachowi. Jest ona całkowicie wegańska i posiada certyfikat kosmetyków naturalnych.

Cenne składniki tej serii sprawiają, że produkty te można stosować codziennie. Ponadto firma CMD rezygnuje z nadmiernego opakowania, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Do czego nadają się produkty tej serii pielęgnacyjnej?

Linia produktów Rio De Coco jest idealnie dopasowana do suchej, podrażnionej i wrażliwej skóry. Pobudza odnowę komórkową, oferuje ochronę przed wolnymi rodnikami oraz ma przyjemne chłodzące działanie. Określa się ją dlatego również środkiem hamującym starzenie.

Jaka jest tajemnica

Tajemnicę można wyrazić za pomocą dwóch słów: olejek kokosowy.

Palma kokosowa jest niezwykłą rośliną. Pisemnie wzmianki o tej roślinie pojawiły się już w sanskrycie 400 lat p.n.e. Całkowitą racją jest fakt, że palma ta ma ponad 100 różnych możliwości zastosowania.

Rdzenni mieszkańcy regionu Pacyfiku już od zawsze stosowali orzechy kokosu i jego olejek do pielęgnacji ciała, w posiłkach oraz w medycynie naturalnej. Palma ta była tam nazywana "Drzewem życia"

Olejek kokosowy jest bardzo cenny ze względu na jego składniki. Możemy w nim znaleźć cały arsenał witamin oraz wiele niezbędnych kwasów tłuszczowych. Niezwykle odżywcza mieszanka.

Olejek kokosowy składa się z około 50% z kwasu laurynowego oraz zawiera także 7% kwasu kaprynowego. Te dwa kwasy mają działanie przeciwbakteryjne, antywirusowe oraz przeciwgrzybiczne. Z tych ochronnych właściwości oczywiście korzysta także człowiek. Kwas laurynowy występuje np. w mleku matki.

Aby zachować wszystkie wysokiej jakości składniki olejku kokosowego, ważny jest bardzo delikatny proces przetwarzania. Ten jest oczywiście bardzo pracochłonny.

Olejek, który jest wykorzystywany w serii pielęgnacyjnej Rio de Coco firmy CMD pochodzi ze Sri Lanki. Tam jest on zimno tłoczony. Co oznacza, że olejek ten jest do 100% naturalny, nieutwardzany, niebielony, odwaniający, nierafinowany i natywny. Gwarantuje to, że olejek może bardzo dobrze rozwinąć swoje działanie.

Istnieją oczywiście różne produkty w tej serii pielęgnacyjnej. Między innymi organiczny olejek kokosowy, masło do ciała, kremy do twarzy, środki do pielęgnacji włosów, balsamy do ciała, kremy do rąk.

Chcesz zrobić coś dobrego dla swojej skóry i ją długotrwale pielęgnować? Odkryj tutaj serię Rio De Coco od CMD.