Phitofilos Sinergia szampon odżywczy, 500 ml

Do mycia włosów po koloryzacji z udziałem farb roślinnych

98,45 zł 110,00 zł -11%

(196,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Rabat ilościowy!

  • od 6 tylko 89,69 zł / Szt.-18%

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych, osłabionych i poddanych zabiegom
  • Nawilża
  • Zapewnia połysk
  • Wegański i testowany na nikiel

Kupowane często z Phitofilos Odbudowująca odżywka, 500 ml

Phitofilos Sinergia szampon odżywczy, 500 ml 98,45 zł (196,90 zł / l)
Phitofilos Odbudowująca odżywka, 500 ml 136,64 zł (273,28 zł / l)
Cena całkowita: 235,09 zł
Opis

Odżywczy szampon firmy Phitofilos został opracowany w celu mycia włosów po zastosowaniu farb roślinnych lub proszków roślinnych. Ułatwia spłukiwanie, a jednocześnie pomaga utrwalić kolor na powierzchni włosa i tym samym przedłużyć jego trwałość.

Dzięki formule z wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi szampon nadaje włosom wspaniały blask. Idealnie nadaje się do włosów suchych, wiotkich i poddanych zabiegom, gdzyż zapewnia pielęgnację z udziałem ekstraktów z prawoślazu, aloesu, konopi i olejku arganowego.

Zastosowanie:

  • Idealny do mycia po zabiegu koloryzacji z udziałem farb roślinnych lub po pielęgnacji proszkami roślinnymi.

  • produkt wegański
  • testowany na nikiel
  • z certyfikatem AIAB
  • zapach uzyskany dzięki wykorzystaniu organicznych składników
  • wartość pH: ok. 5,5-7
Nr art.: PHIT-COSM171
Zawartość: 500 ml
EAN: 8052204373079
Marka: Phitofilos
Odcienie: wszystkie farby do włosów
Rodzaje produktów: Szampony
Rodzaj włosów: włosy farbowane, włosy zniszczone, włosy suche
Właściwości: Testowane na nikiel, Vegan
Certyfikaty: AIAB, Vegan OK
Składniki (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Althea Officinalis Root Extract[2], Glycerin, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex), Sodium Cocoyl Sarcosinate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Parfum[1]

  1. bez alergenów
  2. z upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Włochy, info@phitofilos.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Phitofilos Sinergia szampon odżywczy

81 recenzji klientów w innym języku

4,2 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
77 (50%)
4 gwiazdki
38 (24%)
3 gwiazdki
29 (18%)
2 gwiazdki
4 (2%)
1 gwiazdka
5 (3%)

153 oceny
1 Opinie o produkcie, język: polski
81 recenzji klientów w innym języku