Phitofilos Odbudowująca odżywka, 500 ml

Odżywka zawierająca białko zapewnia lepszy kolor i blask!

136,64 zł 152,00 zł -10%

(273,28 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 199,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych, słabych i po zabiegach chemicznych
  • Zapewnia połysk i gładkość
  • Przetestowane na nikiel i wegańskie

Kupowane często z Phitofilos Sinergia szampon odżywczy, 500 ml

Phitofilos Odbudowująca odżywka, 500 ml 136,64 zł (273,28 zł / l)
Phitofilos Sinergia szampon odżywczy, 500 ml 98,45 zł (196,90 zł / l)
Cena całkowita: 235,09 zł
Opis

Miękka odżywka Phitofilos z linii Sinergia jest specjalnie opracowana, aby zapewnić suchym, słabym i rozdwojonym włosom nowej miękkości i gładkości. Receptura z białkami i olejem ryżowym utrwala kolor na włosach po użyciu roślinnych farb i zapewnia jedwabiście miękkie uczucie.

Zastosowanie:

  • Po umyciu szamponem po farbowaniu lub pielęgnacji proszkiem roślinnym.

  • wegańskie
  • przetestowane na nikiel
  • certyfikat AIAB
  • zapachy o jakości bio
Nr art.: PHIT-COSM172
Zawartość: 500 ml
EAN: 8052204373086
Marka: Phitofilos
Konsystencja/postać: płyn
Rodzaje produktów: Pielęgnacja włosów
Rodzaj włosów: włosy farbowane, włosy zniszczone, włosy suche
Właściwości: Testowane na nikiel, Bez siarczanów, Unisex, Vegan
Certyfikaty: AIAB, Vegan OK
Składniki (INCI)

Aqua, Myristyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Hydrolized Rice Protein, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Glycerin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Benzyl Alcohol, Parfum

  1. z kontrolowanych upraw ekologicznych
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Phitofilos srl, via delle Antille 29/a, 00071, Pomezia (RM), Włochy, info@phitofilos.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

2 oceny klientów po polski dla Phitofilos Odbudowująca odżywka

167 recenzji klientów w innym języku

4,4 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
161 (58%)
4 gwiazdki
68 (24%)
3 gwiazdki
30 (10%)
2 gwiazdki
9 (3%)
1 gwiazdka
5 (1%)

273 oceny
2 recenzje klienta po polski
167 recenzji klientów w innym języku